Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen módszereket tudtok...

Milyen módszereket tudtok 2éves kisfiam bárányhimlőjének gyors kezelésére a mentolos púderen kívül?

Figyelt kérdés
Nagyon viszket neki még ha púderezem is! nem akarom hogy nyoma maradjon! lécci segítsetek
2010. júl. 16. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Adj neki Fenistil cseppeket(fel kell íratni,vényköteles).Az én 2 évesem is most van túl rajta.
2010. júl. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszike! És azt hogyan kell alkalmazni?
2010. júl. 16. 08:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Antivakarin krém, vagy PoxClin hab a viszketés ellen. Maga a bárányhimlő akkor hagy nyomot, ha elvakarja, úgyhogy a viszketést szüntesd meg. Nekünk a fenistil egyáltalán nem vált be.
2010. júl. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos akkor is maradhat nyoma,ha hozzá sem nyúl.:(

Próbáld lefürdetni szódabikarbónás vízzel.

2010. júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok.2x8-10 cseppet(de ezt a doki pontosan megmondja).Én csak este adtam,mert bágyaszthatja a babát.
2010. júl. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is fenistil cseppet írtak fel, meg a mentolos hintőport, és nem vakarózott lányom.

A cseppet 3X15 csepp, kiskanálba.

2010. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

homeopatia.info.hu


BÁRÁNYHIMLŐ

Nagyon ragályos betegség, nemcsak közvetlen kontaktussal, váladékkal terjed, hanem a fertőződéshez elegendő a beteggel egy helyiségben tartózkodnunk. Rövidül a betegség lefolyása, és lényegesen könnyebb a tünetek elviselése a homeopátiás golyók megfelelő alkalmazásával (természetesen a lázcsillapítás, gyakori fürdés, körmök rövidre vágása, közösség kerülése, napfénytől való tartózkodás alapvető megtartandó szabályok).


ANTIMONIUM TARTARICUM 5 CH

napi 2x5 golyó

Hegesen gyógyult kiütések kezelésére, megelőzésére.


APIS MELLIFICA 15 CH

15 CH szükség szerint 5 golyó.

A betegség legelső jele a testszerte (a hajas fejbőrön mindig! jelentkező)

viszkető, apró búbocskák, ezek tetején alakulnak ki a hólyagok. Későbbiekben

együtt láthatók a hólyagos stádiummal.


MEZEREUM 5 CH

napi 2x5 golyó

Ha esetleg vannak felülfertőzött hólyagok, amelyek gennyes alapúak, pörkösödő tetejűek.


RHUS TOXICODENDRON 9-15 CH

napi 2x5 golyó

Jellemzőek a hólyagos kiütések, világos, áttetsző hólyagtartalommal (bennékkel), piros udvarral.

A kínzó viszketés melegre fokozódik.

2010. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!