Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13-14 évesek! Milyen zenéket...

13-14 évesek! Milyen zenéket hallgattok? Én naponta kb mennyit? (már ha hallgattok minden nap:D)

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 14:20
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
66%

Kispál, Kiscsillag, Quimby , Kaukázus , 30Y, Hiperkarma ,Pál utcai fiúk , Péterfy Bori, Heaven Street Seven , Irie Maffia. Én kb. folyamatosan zenét hallgatok.

14,5F

2010. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
77%

Rock, metal, valamint egy-két punk és Ska-punk szám (nem vagyok punk és nem értek együtt az eszméjük lényegével, de van néhány jó zenéjük). :D

Néhány együttes a teljesség igánye nélkül: Rammstein, Slipknot, Kárpátia, Ska-P, Hatóságilag Tilos egy-két száma, Hinder, Dope, Bullet For My Valentine, Green Day, MCR, Panic At The Disco, Skillet, Seether, Staind, Paramore, Linkin Park, Nightwish, D88, Hunnia, Hungarica, Vérvád, Vádló Bitófák, Nemzeti Front, Titkolt Ellenállás, Tankcspda, Vendetta, FankaDeli, stb.

És állandóan megy a zene. :D

15/l

2010. jún. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
52%

Ritkán halgatok mert nem akarok süket lenni 20 éves koromra :D.

Amúgy Akon,50cent,David Guetta

2010. jún. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
60%

Kb. mindig szól a zene.:D

Műfajban: rap,hiphop,rnb,house,disco,PoP

AnonimMC,Kesha,Iyaz,Bárány,David Guetta, BárányAtilla, Jason Derulo, Manian, LadyGaga,ChildrenofDistance, Chris Brown, Jay Sean, Jaz-z, AliciaKeys, Kings of Leon, One Republic, Owl city,Rihanna, Stereo 2.0, Tiesto, Bitbull, Mes, Adamz, Road, Eminem, Basshunter, TheGrenma

Kb. ennyi:D

2010. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
Jah és 14L
2010. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
40%

Én ugyan már 16 vagyok, de azért írok. :)

Minden féle zenét meghallgatok. Mostanában rákaptam a discozenékre, és egy szép dalra. :)

Hogy mennyit hallgatok egy nap zenét? Hűűű, 4-5 órát biztos, ha nem többet. Ha meg olyanom van, akkor folyamatosan 6-7 órában... a headset nagy kincs. :)

2010. jún. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim válasza:
76%
Daft Punk, The Chemical Brothers, Fatboy Slim, Leftfields, The Prodigy, Pendulum, Groove Armada, talán Guetta, magyarok közül Zagar, Anima Sound System, Péterfy Bory, Tankcsapda, Yonderboi
2010. jún. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim válasza:
jah és 15/F
2010. jún. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
33%

Változó,leginkább a hangulatomtól függ.

Általában:

Hooligans,Tankcsapda,Lola,Kovácsovics Fruzsi,Hien,Children of a distance,Anonim MC,David Guetta,Miley Cyrus,Lady Gaga,Jonas Brothers,Simple Plan,Sum41,Beyonce,Madonna,Robbi Williams,Shakira...

Napi 1óra a minimum,max. az olyan 4óra körül van.

15/L

2010. jún. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
65%

disco,r'n'b,pop...

egész nap.:)

2010. jún. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!