Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 14 éve körüli fiúk miről...

A 14 éve körüli fiúk miről szoktak beszélgetni? Lányok titeket nem érdekel a dolog?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap beszéltem a barátnőmről (mikor egy bizonyos téma jött fel xD),hogy vajon a fiúk miről beszélhetnek?

Jó-jó lehet,hogy gyerekes dolog meg minden,de felkeltette a figyelmemet.Hogy mondjuk ha ott aludnak egymásnál akkor a fiúk is így beszélik,hogy ki milyen szép,mi benne a szép meg minden?!

Vagy a forma1,foci vagy mi?

Felvilágosítana valaki??:D

Kort ís írjatok.14L


2010. máj. 29. 17:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kikérem magamnak!!! :D Bár haverjaimmal tényleg sokat baromkodok, de nem vagyok éretlen. Inkább koránérő vok. Vannak kivételek!!:D
2010. jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
sport, csajok, sex, buli, pia, suli, hülyetanár, politika stb.. 14/L
2010. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Szex, mi lennek ha X beverné Y orrát, csajok, játékok

a csajoknak pedig a ,,nagy" verekedéseikről beszélnek

2010. jún. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Funktasztikus ***** válasza:

dugás egymás kibeszélése cigi fü kocsik bukás szüzesség

röviden ennyi


14F

2010. jún. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
100%

Hello!


Mi általában arról dumálunk hogy milyen lenne XY-nal dugni meg hogy venni kéne cigit. kb

2010. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
kort kifelejtettem 14/f
2010. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

hát az én fiúhaverjaim általában wowról telefonról politikáról meg sok értelmetlen hülyeségről szoktak beszélgetni. legalábbis amikor velük vagyok.

14l

2010. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szia! Az én osztályomból a fiúk állandóan számítógépes játékokról, mindenféle számítógéphez kapcsolódó dologról, véres horror filmekről, f1-ről meg ralliról beszélgetnek. Lányokról ritkán hallom őket beszélni, ha csajokról van szó, akkor is inkább azt dumálják ki, hogy ki milyen ronda.Nem azt h nekik ki tetszik. 15/L
2010. jún. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ki ronda, ki tetszik, szex, vb, wow, és a többit szerintem leírták mások. 13/F
2010. jún. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sikeres és sikertelen párkapcsolatok, randik, zene-zenélés, meg orbitális baromságok.
2010. jún. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!