Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves lányom elvált apukája...

14 éves lányom elvált apukája vagyok. Hajnal 5 órakor TV szól, mobil bekapcsolva párnája alatt zseblámpa funkcióval. A led lefelé világított, jó meleg volt. Nem is kérdezek semmit, már nem harcolok. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Okos telefonom van, mindent használok rajta, de csak ha szükséges. Egyébként távol tartom magamtól az elektroszmog miatt. Minden elektromos berendezéstől távol tartom magam amennyire lehetséges.

2017. júl. 14. 23:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
Hagyd élni a gyereket!
2017. júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

Régebben mindig tv-vel aludtam el (most nincs tv-m) és mindig eszembe jutott bekapcsolni az időzítőt, azaz beállítottam, hogy például másfél óra múlva kapcsoljon ki a készülék, mert addigra valószínűleg aludtam már.

A telefon érdekes, én nem tudnék elaludni a zseblámpa fényére. Lehet félt a sötétben vagy olvasott és bekapcsolva hagyta - én is hagytam már az asztalon lefelé fordítva bekapcsolt zseblámpával...


Nem lesz semmi baja, legalábbis én semmit nem tapasztalok magamon, azon kívül, hogy mióta nem tévével alszom meg a telefonom leteszem lefekvés előtt, azóta békésebben alszom - de ezt egy tizenévesnek felesleges mondani, én is mentem a saját fejem után. Viszont ha a led-es dolog ismétlődik azért én elbeszélgetnék vele, hogy mennyire tesz ez jót a telefonnak hosszútávon, mert eléggé túlmelegíti a készüléket.

2017. júl. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Beszélj vele normálisan, értelmesen. Esetleg vegyél neki egy kis éjjeli lámpát, konnektorba dugható éjjeli fényt.
2017. júl. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Én nem értem a kérdést. Tehát az a kérdés, hogy mi a véleményem arról, hogy a lányod elaludt a tv mellett, bekapcsolt telefonnal ami világított? Hát oké. Ha neki jó, nekem nem fáj. De azt miért kell tudni, hogy elvált apuka vagy? Ez lényeges a történetben? És az miért lényeg, hogy meleg volt? Nyáron mi legyen, hideg? Mi ellen nem harcolsz már? Tényleg nem értem ezt a kérdést.
2017. júl. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%
Lehet, hogy fázott?
2017. júl. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem félt. Én is "vagánykodtam" ennyi idősen,megnéztem mindenféle horror filmet aztán egész éjjel szólt a TV mert fo.tam össze magam a sötétben 😂😂😂
2017. júl. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%
Nos, a kamaszok alvasigenye alacsonyabb és a rendszer is felborul. Az én gyerekem is bekapcsolja a tvt, ha felebred éjjel és a telefonját is magánál tartja. Nyári szünet van, nem kell hajnalban kelnie. Ha fáradt lesz, majd alszik.
2017. júl. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
Bár a mobilokkal kapcsolatos félelmek egy része alaptalannak bizonyult (emlékszem egy beszélgetésre, miszerint valahol úgy csinálják, és alighanem ők csinálják jól, hogy mobil használat előtt felvesznek egy fém hajhálót - ez kb 95-ben volt), de azért a párna alatt tartani elég nagy ostobaság. Persze, ha kórházban vagy kollégiumban lopnak, stb, az más, már látom előre ezeket a mellékvágányokat. :D
2017. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Nézd az én apukám minden este bejött a szobámba miután elaludtam és kikapcsolta a tv meg lekapcsolta a kislámpát.-mit kell ezen harcolni???
2017. júl. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

Most mi a kérdés?

Én nehezen alszom el, szóval laptopon mindig berakok valami filmet halkan és a duruzsolásra elalszok. Aztán a laptop kb egy óra múlva magától kikapcsol. Ha esetleg az áramfogyasztás miatt aggódsz, akkor mutasd meg neki, hogy állítsa be az időzítőt, hogy mikor kapcsoljon ki a tv.

A zseblámpát lehet véletlenül nyomta be, vagy olvasott és belealudt, vagy akármi. Ennyiből nem igazán lehet véleményt alkotni.

2017. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!