Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 169 cm magas vagyok és júliusb...

169 cm magas vagyok és júliusban leszek 16. Van még esélyem nőni? 15/f

Figyelt kérdés
Kicsit alacsonynak érzem magam,és jó lenne ha minimum 175 lennék,de nem tudom,hogy ilyen korban nőhetek-e még?
2010. máj. 16. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb. 18 éves korodig nőhetsz, ne parázz :)
2010. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvileg 21 éves korig nő az ember magasságra és mellre is. Tehát még van esélyed, szerintem ez egyáltalán nem alacsony, sőt magasabb az átlagnál, az átlag kb 164 cm szokott lenni. Alatta vannak az alacsonyak, de ne félj még van esélyed, de ha nem leszel modell magasságú az se baj, hosz így se vagy alacsony. Amikor 12 voltam én 176 cm voltam és egyik osztálytársam pedig 130(!!!) És mégse tűnt szomorúnak. De szerintem a kérdésre válaszolva simán van esélyed nőni. 17/L
2010. máj. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is úgy hallottam, hogy 21 éves koráig nő az ember.Egyébként te nem vagy alacsony, sőt, szerintem 170 cm-től már magasnak számít egy felnőtt nő, és min.1-2 centit még biztos fogsz nőni!
2010. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ismerek olyat aki 22 évesen még több mint 10 centit nőtt. Én 170 vagyok és nem érzem magam törpének.

Attól is függ hogy mekkorák a szüleid. Bár elég gyakori hogy a gyerek magasabbra nő a szüleinél.

2010. máj. 17. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2. és 3. válaszoló !

Fiúként írta ki í kérdést. :)

A magasságod nagyban függ a szüleid méretétől, ha ők sem túl magasak, te se számíts jelentős magasságváltozásra. De ismerek olyan fiút is, aki 170 centi volt, és egy nyár alatt nőtt 20 centit. Ne aggódj, semmi sincs veszve. Nem mellesleg rengeteg alacsony lány van, ha ez zavarna téged :)

2010. máj. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem még fogsz... Én is olvastam valahol ilyet, hogy állítólag 21 éves koráig nő az ember.

Én például 160-165 cm között vagyok, de még szeretnék nőni.:)

Az egyik barátnőm barátja (pasija) 197 cm...Nem semmi.:D A lány pedig 173.

15/L

2010. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!