Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, van köztetek olyan,...

Kamaszok, van köztetek olyan, aki gyermekkorában sokáig a szüleivel vagy az anyukájával aludt (el)? Hogy ment a leválás?

Figyelt kérdés
2016. jún. 12. 06:32
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Igen. 13 évesen még anyámmal aludtam. 18 évesen meg elköltöztem egy másik városba. Leválás? Mint a ragtapasz. Gyorsan letépve. A lehető legszarabb gyereknevelési taktika. Mai napig nem rendeződött a viszonyunk. Kevés ember áll tőlem tàvolabb, mint anyám.
2016. jún. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Az öcsém még 15-16 évesen is anyánkkal aludt. Minden probléma nélkül levßlt Nagyon jó és szeretet teljes a kapcsolatuk , még most is szeret néha odabújni az anyjához.
2016. jún. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%
Most komolyan azt akarod mondani, hogy ha anya vagy akkor a kamasz gyerekeddel alszol egy ágyban, ha meg kamasz vagy, akkor az anyáddal??
2016. jún. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

13-14 éves koromig aludtam velük. Többek között azért is, mert nem volt több hely a házban.


Mikor lett saját szobám, hónapok alatt átszoktam oda. A magány kicsit zavaró volt, de aztán sokkal jobban tetszett a dolog, mint hittem volna. :D


A családommal jó a kapcsolatom, és nem, semmiféle aberrációval nem rendelkezem, mielőtt bárki azt hinné.

2016. jún. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kb 10 éves koromig az anyukám mellett aludtam el. Viszont miután elaludtam vagy elbóbiskoltam átkísért a szobámba, tehát az éjszakát egyedül aludtam át.

Ezután egyedül döntöttem el hogy a saját szobámba akarok lefeküdni. De sose tiltották hogy most már ne feküdjek oda, csak úgy éreztem hogy ehhez én már nagy vagyok. Tehát semmi következménye nem lett a dolognak.

2016. jún. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Körülbelül 9-10 éves koromig anyukámnak új párja lett és ezért egyedül kellett aludnom...ekkor nagyon sírtam de így utólag hálás vagyok.
2016. jún. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8 éves koromig aludtam anyámmal, aztán elköltözött apám, így lett külön szobám, és ott aludtam. Már nem emlékszem, mennyire volt nehéz, de szerettem a szobámat nagyon. Jó anyámmal a kapcsolatom.
2016. jún. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!