Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ti elkéredzkedtek...

Kamaszok! Ti elkéredzkedtek otthonról, ha menni szeretnétek valahova vagy csak bejelentitek, hogy elmentek ide vagy oda?

Figyelt kérdés

Én általában csak bejelentem, hogy elmegyek x vagy y barátnőmhöz/haveromhoz, vásárolni, sétálni, stb. és hogy kb. mikor érek haza. Viszont ha egésznapra szeretnék elmenni, vagy koncertre, akkor elkéredzkedem. Ti hogy csináljátok? Kort és nemet is lécci.

15/l


2010. ápr. 10. 12:39
1 2
 1/15 anonim válasza:
75%
Én régebben mikor még mindkét szülőm élt, csak fogtam magam, benyögtem hogy megyek ide és ide és majd jövök. Most is néha csak az van hogy dobok anyukámnak egy smst, de legtöbbször megkérdezem hogy elenged-e. 15/L
2010. ápr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

14-15 évesen még kéredzkedtem , de utána csak mentem!Anyuval jó volt a viszonyom, bízott bennem, így csak szóltam hogy most épp Halasra, vagy Kecelre megyünk buliba!A menetirányt mindig tudattam vele, és ha nem mentem haza másnap, mert tovább folyt a buli, akkor felhívtam hogy minden oké, csak jó a hangulat, és holnap érek csak haza!

Teljesen a bizalmon alapult minden!Aztán mikor hazamentem kialudtam magam, jöttek a barátok,és a konyhaasztalnál kidumáltuk a jó kis buli történéseit!Persze anyu társaságában!Mindig élvezte a storykat, jókat nevetett velünk!

2010. ápr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

15 évesen kezdtem bulizni járni, akkor még nővéremmel, vele mindig elengedtek, bár akkor még időpontra jártam haza. Eleinte 10-re, majd 11-re, éjfélre.... tudták, hogy a barátom vigyáz rám :D

Miután betöltöttem a 17-et, utána nem sokkal kezdtem el úgy eljárni itthonról, hogy csak bejelentettem, hogy hova megyek, kivel és mikor jövök. Ha pedig azt mondtam, hogy hazajövök koncertről, de meggondolom magam, és a barátomnál alszok, akkor csak írok egy smst, hogy holnap megyek haza (bár mostanában ez ritka, mert szinte minden hétvégén ott alszok).

18/l

2010. ápr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

12 éves vagyok néha engedéjt kértem moziba mennéshez meg ilyenekhez de ha barátnömről volt szó akkor mondtam hogy "talizok az x-el" vagy ha biciklizni megyek akkor hogy "kimegyek a környékre biciklizni".

12/L

2010. ápr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én általába azt szoktam mondani,hogy megbeszéltem xy-nal hogy ide-oda megyünk vagy valami.Persze ha későn érnék haza (9 után) akkor nem bejelentem,hanem megkérdezem,hogy elmehetek-e.

15/L

2010. ápr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha barátnőkkel találkozom, akkor megmondom anyunak, hogy elmentem, majd jövök. Ha egésznapos a program, kirándulás, messzebb megyek, mint szoktam, akkor engedélyt kérek.

15/L

2010. ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

én mindig megkérdezem, de baromi jófej, szinte mindent megenged. alap dolog, hogyha nem beszélünk meg semmit, sötétedésre otthon vok. Ha tovább akarok maradni, akkor úgy "konferálom be".

Koncertekre is elenged, barátnőmmel szoktunk menni. Néha ő is jön, de azért könyörögni kell neki :)) (általában fordítva szokott lenni:))

15/L

2010. ápr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én megkérdezem...viszont bátyám csak elmegy...


Sztem szülő függő... engem úgyse engednek el néha ha megkérdezem napokkal előtte h mehetek-e... de ha sokat kérdezem nagy veszekedés de elenged...

17/L

2010. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam így lelépni naponta.nálunk nem ez a szokás:)és nem is lesz szerintem:Dmindig 1 héttel hamarabb szólok mindenért[pl.mozi].:Dpersze vannak kivételes esetek.:)

13/L

2010. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Nos én ár 20 vagyok, de amikor kamasz voltam én csak bejelentettem.
2010. ápr. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!