Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nincs időm semmire, mit...

Nincs időm semmire, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most 8.os vagyok, szeptemberben a város egyik legjobb gimijében kezdem az évet. Mindig is kitünő voltam. Emellett élsportoló vagyok, többszörös európa bajnok. :)

Az a gondom h, hétfőn németórám van, kedden szerdán szombaton vasárnap edzésem, pénteken pedig egy másik városban van edzésem. Nincsenek barátaim a suliba, csak edzésről. Semmire sincs időm, hétköznap nagyon még a számítót sem tudom bekapcsolni. Már előre félek, h mi lesz jövőre, ahol még többet kell majd tanulnom :S

Mit tanácsolsz mit csináljak, h barátaim is legyenek???

Hogy osszam be még jobban az időmet??


2010. márc. 23. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon gratulálok a sport teljesítményedhez és a tanulásodhoz is!!

És egyben megértelek Téged, hogy ennyi sport és tanulás mellett nincs időd barátkozni!

Sajnos ennél jobban nem tudod beosztani az időd egyenlőre, mert szinte minden nap edzésed van és nehéz lenne +még bármit is beiktatnod és pihenned is kell.

Mész a gimibe szeptembertől és minden meg fog változni, új barátok, új környezet és majd, akkor alakíts ki Magadnak olyan heti rendet ügyesen, hogy egy kis kikapcsolódás a barátokkal beleférjen, akár hétvégén!

2010. márc. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi

remélem sikerülni fog

2010. márc. 24. 07:51
 3/3 anonim ***** válasza:
hát nemtom, nekem sincs időm semmire, amire szeretném, pedig nem vagyok európa bajnok, és suliba sem járok már :(
2010. márc. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!