Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan lehet nem túlreagálni...

Hogyan lehet nem túlreagálni egy szülöi leszidást?

Figyelt kérdés
Úgyis csak 2-3 napig tart. Hogyan lehet átvészelni? Eléggé érzékeny vagyok ezekre.
2010. márc. 22. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem egyértelmű a kérdésed!

Te szidod le a gyereked mint szülő,téged szidnak le gyerekként a szüleid vagy szülő vagy és úgy szid le a szülő???????????

2010. márc. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sem értem!!

És miért a leszidás?

2010. márc. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Enegm a szülök szar jegyeim miatt.
2010. márc. 22. 21:54
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

Hát, akkor érthető!!

Én sem hagyom szó nélkűl, ha a gyerekem néha 3-t hoz haza!

Neked csak az dolgod, hogy tanúlj és ne vedd zokon a szülői leszidást, csak Neked akarnak jót a jövődre nézve!

Tanúlj szorgalmasan és nem kapsz leszidást *-*!

2010. márc. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tanulj kicsit többet vagy máshogy

vagy unod a sulit, és nem érdekel?

biztos van olyan téma ami jobban érdekel

akkor legyél abban jobb!

a jegyeknek nincs túl nagy jelentősége, persze most meg leszek kövezve, de akkor sincs vége a világnak ha egy-két egyes becsúszik

a szülők minden munkájukat tökéletesen elvégzik? (igaz ha nem, leb*ssza őket a főnök), szal gondolj erre :)

nem kötelező jól tanulni, sok okos és tehetséges ember bukdácsolt a suliban, de egy átlagembernek iskolai eredmények nélkül az alakalmazotti létnek annyi

persze nem kötelező alkalmazottnak lenni.

csak azt tudom mondani, találj valamit ami érdekel, és abban legyél nagyon jó

de tényleg kiemelkedő!

inenntől kezdve, ebből simán meg fogsz tudni élni

és ez lehet bármi: a szarszippantástól a drupál programozáson át, a művészetig bármi


sok sikert!

2010. márc. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha belegondolsz, nincs olyan gyerek, akit ne szidnának le a szülei. Biztosan jogos, és nem azért teszik, mert rosszat akarnának. Szerinted jobb lenne, ha nem törődnének veled? Nem jobb érzés, ha anyud azt mondja, hogy büszke vagyok rád? De bizony ezért tenni kell. Csak egy picit tanulj minden nap többet, és a hármasokból négyesek, azokból pedig ötösök lesznek. Hidd el, nem csak a szüleid szemében nősz, de a tanárok szemében is. Mellesleg az osztálytárasidnál kivívsz egyfajta tekintélyt is, az pedig nagyon jó!

Sok sikert, Iza

2010. ápr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!