Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elmondtad anyukádnak, hogy...

Elmondtad anyukádnak, hogy lefeküdtél a barátoddal? Hogy reagált rá?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 11:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Sehogy nem reagált rá, 18 éves voltam, ismerte a fiút. Mit mondjon rá? Teljesen természetes dolog egy párkapcsolatban, hogy az emberek lefekszenek egymással.


20/L

2010. márc. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

18 évesen már rendben van, de fiatalabb korban??

Én 16,5 évesen vesztettem el, most töltöttem be a 17-et, de még mindig nem merem neki elmondani. :S

2010. márc. 20. 11:11
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ha nem valami jött-menttel fekszel le, akkor semmi szégyellni való nincs benne.
2010. márc. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szia.Én is 16 éves voltam és már 7hónapja jártunk,nem mondtam el, rájött magától,és rákérdezett:D,ennyi:).

Üdv

2010. márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
16 éves voltam, 1 éve jártunk, és nem mondtam el. Aztán rájött de nem beszéltünk róla... Gondolom bízott bennem annyira és ez magánügy. Imádok olvasni + biológia tagozatos vagyok. Nem az a típus aki terhes vagy beteg lesz mert " azt mondta időben kiveszi" vagy valami ilyesmi xD
2010. márc. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ha nem vagy olyan bratyizós-barátnős kapcsolatban anyukáddal, nem kell beszélned neki róla. Valószínűleg te se faggatod, mikor hogyan vesztette el a szüzességét. Nálunk legalábbis ez nem téma anyámmal, bár jó a kapcsolatunk. Vannak dolgok, amiket nem a szülőkkel kell kivesézni az embernek. És hidd el, anyád se hülye, ha egyszer barátod van, el tudja kézpelni, hogy nem sakkozással töltitek a közös időtöket. Majd rákérdez, ha nagyon zaklatja a dolog, ha meg nem kerül szóba, akkor fátylat rá.
2010. márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nekem érdekesen zajlott ez a dolog.17 éves voltam,és fél éve jártam a barátommal.Nála aludtam (nem először),és úgy volt anyuval megbeszélve,hogy reggel találkozunk a buszmegállóban,mert mentünk volna vásárolni.Mentem szembe anyuval,és ahogy odaértem,anyu megszólalt:"megtörtént,ugye?" és nagyon kedvesen mosolygott.:-)Azt mondta,hogy egy anya ezt meglátja a lányán.Nekem mindig szuper kapcsolatom volt/van anyummal.Mindent megbeszéltünk ezekről a dolgokról,nem is voltam sosem felelőtlen...Mostmár én is anyuka vagyok,és bár kisfiam van,szeretném ha ugyanilyen szuper kapcsolatunk lenne,és mindent megbeszélnénk.:-)

2010. márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

hát én így most, h visszagondolok, nagyon nagyon hálás lehetek anyukámnak, amiért nem kevert le egy hatalmas pofont... 17 éves voltam, amikor összejöttem egy 31 éves pasival...akkor én ezt nem éreztem durvának, anyukámnak be is mutattam, megismerték, igaz, nagyon szimpatikus volt nekik és egy nagyon rendes tisztességes illedelmes ember volt (talán anyum ezért nem pofozott fel:D ) ... mikor lefeküdtem vele, elmondtam anyumnak, aki csupán arra kérdezett rá, h védekeztem e rendesen...mikor mondtam, h igen, megnyugodott és nem feszegette tovább a témát...nagyon klassz anyukám van :) sajnálom, hogy nem becsültem meg tinikoromban és azóta el sem bírom képzelni, mennyit aggódhatott értem...ha az én lányom állaítana haza egy 14 évvel idősebb faszival, szívbajt kapnék


21/L

2010. márc. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%
szia én 15 voltam, hogy javítsak a helyzetemen 15,75 :D. 2,5 hónapja jártunk. Anya előtte minden pasimnál izélt, h ne ne csak akkor, csak ott stb stb. És megígértem neki, ha megvolt rögtön elmondom. Így is lett. Szegénykém... néma csend volt és megszólaltam: "lefeküdtem ma xy-al" rám néz.. TÉNYLEG?? :D mondtam, h igen. Aztán kérdezett még 2t és mondtam, hogy ő volt az első és ennek nagyon örült. :D Szerintem amúgy 16 évesen az ideális elveszteni. :) Meg amúgy szüleid mit reagálnának, jobb elmondani, minthogy mit sem sejtenek és egyszer anyud beállít és sokkot kap. :D
2010. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

00:18

Szerintem egyáltalán nem gond, ha 14 évvel idősebb a fiú. Legalább ez a lány se fog már idejárni, és olyat kérdezni, minthogy ujjazástól terhes lehet-e, és ha igen, akkor az fáj-e.

2010. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!