Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? 2-szeres kérdés

Mit tegyek? 2-szeres kérdés

Figyelt kérdés

Mit tegyek, ha év elején úgy mutatkoztam be mint egy hülye, mindenbe beleszóltam,mindenbe beleütöttem az orrom? De most teljesen megváltoztam. Sokkal higgadtabb lettem, és komolyabb is, bár azért néha vannak elképesztő dobásaim?

Ezzel az a gond, hogy a társaság megszokta hogy ilyen agyament vagyok, és ha bár most szeretném hogy normálisan viselkedjenek velem, már mindenki előítéletes.


2: úgy hiszem hogy a barátnőim (4-en vagy"unk") teljesen kiközösítenek. például akartak moziba menni, de nekem "véletlenül" nem szóltak... máskor pedig tök rendesek velem, együtt viccelődünk, néha még nagy titkokat is megosztanak velem. Szerintem jó hallgató vagyok, annak ellenére hogy rendkívül sokat beszélek...

nem tudom mit higgyek. mert nem nagyon vannak más emberek, akikkel (néha) ennyire önmagamat adhatom, és akik (néha) ennyire megértenek :S


Köszi, és bocs hogy hosszu lett :)


2010. márc. 16. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lett hosszú én többet írnék ennél. MSN-en valaki ír 1 sort én írok hatot. Szerinem próbálj meg kis közömbösséggel fordulni a barátnőid felé és akkor észreveszik magukat. Az ozstálytársakról meg annyi, hogyha egyzser bebizonyítod, hogy tényleg másabb vagy mint z év elejeén ( gyönyörű felelet is elég akár, vagy valami komoly beszólás) rögötn máshogy foganak nézni réd :D Sok szerencsét!
2010. márc. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
a tanárok fél év alatt jöttek rá, h nem azért vagyok csendes, mert hülye vagyok, hanem mert nem beszélek állandóan.Adj te is ennyi időt az osztálytársaidnak.
2010. ápr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
utolsó vagyok, a barátnőiddel beszéld meg a dolgot
2010. ápr. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat :) azért emeltem ki, mert ujbol a barátnős-ügy előjött. Igen előbb utóbb megmondom nekik, de várok hogy hogy alakul :)
2010. ápr. 29. 16:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát az, hogy megváltoztál lehet pozitív is. Egy ideig nézz közömbösen feléjük. És te is "felejts" el szólni nekik dolgokról. Első lépésnek próbálj más barátokat szerezni. hidd el, ha több az ismerős akkor Te magad is jobban fogod érezni magad. Vannak biztosan más lányok is akiket hasonló érdekel mint téged. Ha osztályon belül nincsenek nézz ki magadnak 1 szakkört és ott próbálkozz be. Aztán ha van barátnőd neked is akkor "felejts" el a többieknek szólni egy-egy programról. Pl: szervezz egy kis dvd-s összejövetelt. És nekik ne szólj semmit csak azoknak akiket szívesen látsz ott. Ezek pedig az újdonsült barátok. 3-4 ilyen után észreveszik majd magukat, nyugi. ha nem pedig akkor tojj a felyükre magasról. És csak ismerkedj így tovább =).
2010. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszi, ez jó ötletnek tűnik. Csak az na baj, hogy nem szeretnék ugyanolyan bunkóm lenni mint ők. Szerencsére már van egy lány, akivel naponta többször is beszélgetünk, és kedves meg vicces. Remélhetőleg vele jól kijövök majd :)
2010. máj. 1. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!