Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Vagy ez normális?

Mit csináljak? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy 11 éves húgom én 16 vagyok és lány na szóval a húgom kövérnek hiszi magát... aszt hiszem 158 cm és 49 kg szerintem pont jól néz ki anyu is mondja neki de ő egyre csak hajtja hogy legalább öt kilót le kéne fogynia úgy veszem észre hogy van önbizalma meg minden legalábbis én úgy látom de még is kövérnek hiszi magát ! csak iwiw-en tudom meg mutatni mert nem tudom hogy kell a képeit fel tölteni a kép feltöltésre :S tudom nem szép dolog hogy itt írogatok az ő háta mögött de na mindegy

előre is köszönöm a válaszokat !!


2010. márc. 16. 16:01
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
Most mit akarsz tudni? Szerintem meg tényleg te vagy a hugod. Mert nem azt kérdezed, hogy hogyan győzetnéd meg, vagy hogy egészségileg milyen... Nem, te arra vagy kíváncsi hogy mások mit gondolnak róla(d). Mert mi lesz akkor ha mindenki elkezdi dícsérni az alakját? Az a te szempontodból csak beigazolódna, hogy igazad van, és nem hiába mondod hugodnak, hogy jól néz ki. És akkor nem raknál ki annyi képet. Jah és most elég nagy esély van rá, hogy felismeri valaki, és onnantól szííívás következik ha bemegy nyilvános helyre. Mert ha figyeltél volna erre, akkor egész alakos képet teszel ki, a fejét meg elhomályosítod...
2010. márc. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!