Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Baj lehet belőle, vagy ne...

Baj lehet belőle, vagy ne vegyem zokon?

Figyelt kérdés
14 éves lányom mikor itthon van, csak a szobájában van, telefonál a barátaival, és a laptopján gépel mindig. Tudom, hogy nincs titkolnivalója, nem keveredett rossz társaságba sem, nem is depressziós, sem semmi egyéb, amiért esetleg eltávolodhatna tőlem, viszont kicsit azért zavar, hogy nem tudunk olyan sok időt együtt tölteni, hiszen a férjemmel sokáig dolgozunk, késő este érünk haza, és csak vasárnap vagyunk itthon, de akkor meg ő nem, hiszen a barátaival találkozik. Beszéljek vele erről, vagy hagyjam őt? Azt szögezzük le, hogy 100%-osan megbízom benne, és ő is bennem, úgyhogy megbántani vagy felzaklatni nem tudnám vele.

2015. máj. 17. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jelenleg egy átlagos mai tinit írtál le. Nem hiszem, hogy zokon kellene venned.

De amúgy, ha mindent tudsz róla, megbíztok egymásban, akkor nyugodtan beszélgethetsz vele arról, hogy több időt szeretnél vele tölteni, és találjatok ki valami közös programot.

2015. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha időd engedi menjetek el valahová.Kérdezd meg tőle nem lenne-e kedve elmenni fagyizni.És ott beszélgethetnétek mindenről és erről is. :)
2015. máj. 18. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális a viselkedése. Így mutatja ki, hogy kezd felnőni és le akar válni a szüleitől.

Beszélgess vele, de ne szekáld, mert akkor azt fogja hinni, hogy nem érted meg és ellened fordul.

És igen, néha megbeszélhettek egy csajos napot. Mondd el neki, hogy szeretnél néha egy kis időt együtt tölteni vele.

2015. máj. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tinédzserként (17), én is így viselkedem. Néha kicsit 'megsértődök' csak hogy anya kicsit körbeszeretgessen. Mi is nagyon keveset vagyunk együtt, ugyanis ő svájcba dolgozik.. szerintem a lánya örülne egy anya-lánya délutánnak :)
2015. nov. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!