Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mik a kamaszkor jellemző vonásai?

Mik a kamaszkor jellemző vonásai?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
mire gondolsz? külsőleg, belsőleg?
2010. febr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
belsőleg
2010. febr. 7. 16:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
belsőleg az a kérdés mi nem?? lázad, de van amikor mindent imád vagy épen utál, kezd értelmes lénnyé fejlődni, tudja mit akar de nem biztos benne, sok dolgot nem ért...ha olyanja van mintdent leszar, semmi nem elég izgalmas...sokan nagyon lusták lesznek ilyenek
2010. febr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszi, ellene van az egész világ, lázad, hajlamos a depresszióra, önsajnálatra(hozzáteszem, általában ok nélkül), hatalmas érzelmi viharok dúlnak benne, változákony a hangulata, azt hiszi, már felnőtt és neki nagyobb problémái vannak mindenkinél...
2010. febr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

értelmes lénnyé fejlődni

XD miért? eddig ufók voltunk???XDXDXDXD

16L

2010. febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
én is kicsit depressziós vagyok,de mindig a jó oldalát nézem a dolgoknak,nekem ez segít:D
2010. febr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

hát én 13 vagyok,szüleim szerint:visszabeszélek,puffogok,lusta vagyok,semmi nemérdekel,azthiszem mindenki ellenem van,felnőttnek hiszem magam.

13/L

2010. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nem ufók :Daz azonosítatlan repülő tárgy angol röviditése az ufó:D és a földönkivüliek is lehetnek értelmesek:D eddig inkább majmocskák vottunk mommeg emberek leszünk érted:D:D
2010. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Xavo válasza:
a kamaszkor egyik fő jellemzője, hogy a szülők elkezdenek igen kezelhetetlenné válni
2010. febr. 14. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!