Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Szoktatok beszélni...

Kamaszok! Szoktatok beszélni a KamaszPanasz pszcihológusaival?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves vagyok, és az a problémám, hogy mostanában egy új doktornő is szokott válaszolni, és mindig magázó formában ír, pedig egy levelemben direkt megkértem, ne magázzon. Igazából 13-18 évesekkel beszél, nem hinném, hogy ezt a beszédformát kellene használnia. Titeket ez nem zavar? Lehet én reagálom túl? Illetve a másik doktornők, sokkal közvetlenebb levelet írtak, és én tartalmilag is több segítséget találtam bennük. Csak érdekelne a ti véleményetek is! Köszönöm!



2014. dec. 5. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak trollkodni jár a doki.
2014. dec. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
63%
Akkor dobd :)Aki annyira sem tud jó fej lenni hogy tegezzen ,ha egyszer mondood neki hogy zavar, akkor kerüld el.
2014. dec. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem véletlenül magáz, alapvetően ő teszi jól szakmai szempontból.
2014. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
én se szeretem ha magáznak. külföldön élünk, és ha hazamegyünk, mindig figyelnem kell rá ha olyan emberrel találkozunk. Nekem nagyon erőltetnem kell, ezért nem szeretem.
2014. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Hát igazából az a kisebb baj, hogy magáz, inkább az zavar, hogy a válaszában sem találok annyi hasznos információt, mint a másik doktornőnél, aki eddig a kérdéseimre válaszolt.
2014. dec. 5. 21:51
 6/9 Magyarmanó ***** válasza:
Beszélgetni nem szoktam, néha olvasom, nem zavarna, idősebbtől sose zavar csak fiatalabbtól :D 15/F
2014. dec. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
régen csomó troll kérdést kérdeztem, amikor aktívabb volt az oldal, de amióta 2-3 hét is eltelik mire válaszolnak, addigra már el is felejtem mi volt a kérdésem.
2014. dec. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
A kamaszpanasz egy szörnyen ignoráns oldal, egyáltalán nincsenek tisztaban hogy mukodik a fiatalok világa. Azt csinál mindenki amit akar, de en azt tanácsolom, hogy ne bizzatok bennük. Lehet hogy jót akarnak, de egyszerűen nem értenek hozza, olyan mintha egy szobafestotol kérnél repülőgepvezetési tanacsokat.
2014. dec. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, én igazi pszichológushoz járok. De miért, milyen jellegű gondjaid vannak?
2014. dec. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!