Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ugye ezzek miatt a dolgok...

Ugye ezzek miatt a dolgok miatt. Nem vagyok pázacica? 13 éves lány. Helyesiráért bocsii. Bocsii.

Figyelt kérdés

Előre is bocsii a helyesirásért csak anyukám notebookján vagyok és picik a billentyűk nekem meg eléd ducii ujaim vannak :$

Egy 13 éves lány vagyok júniusban 14 =)

És azt szeetnm kérdezni tletek,hogy ezek miatt a dolgok miatt nem vagyok pláza cia ugye??

Szoktammindig figyelni,hogy,hog öltözök fel nem szoktam melegtőbe menii..durkálóban is szoktam venni ruhákat vagyis anyuék onnan vesznek nekem ami máshönnan kell azt saját énzemel veszem meg.De aki nem öltözik mondujuk csőnadrágban arra nem nézek ugy mintha nem tudom mi lenne nem itélek el senkit a kinézete miatt..sőt..van mkor szivesebben vagyok egy szegény,esetleg csunya lánnyal mint egy gazdag,de szép libával de szeintem ez egyértelmú

Megyek kozmetikushoz a szemöldökömt szedetni,mert nem szeretem ha mér össze van nőve a szemöldöm

Hideg gyantávalmindig szedem a lábam,kezem.Leepilálom mindig a hónajam és a bikini vonalt lehet,hgy ez 13 évesen korai,de annyira gusztustaannak tartom magam amikor megyünk úszni mondjuk és tiszta szőr vagyok egyszerűen rossz a közérzetem..

Na s most jön az,hogy mentem szoliba,de csk 2-er és mostanába nem megyek csak télen elképszetően fhér vagyök sötét hosszú hajjamalmeg főleg és muszály volt elmennem d lyen bőrkimlőbe feküdtem 2-er 6 percet 1 hónapban.

Lehet,hogy a szoli már túlzás volt,de (lehet,hogy sajnos) de engem nagyon zavar ha nem rendezem magam a pattánasaimat is kezelem annyi kencém van,de mégse festem magam és alapozot is kidobtam mert nem szeretmném ha 21 évesen ugy néznk kii mint egy 40 éves..a hajam nem festem de havnta megyek fufrumat megcsinálni és ugy 3 havnta vagy több más friuráz..ezeket a saát dolgokat én veszem magamnak,mert anyuék most hogy válság van na mind..lehet,hogy irjtok majd nemhogy ez helyett a sok hülyeség helyet nem hogy segitenék nekik,de én felajánlottam,hogy odadom a heti szerzett pénzem vagy akr az összeset de anyuazt mondta inkább fizessek mindent magamnak mert nekik ez a 2ezer forint nem kell csak mindig legyek ápolt és azért n vigyem túlzásba..ja és van mikor napi 2.3 tusolok és minden hétvégén megyek vaahova..de nem pénzbe kerül és otthon én szoktam pakolni mert anyu 5.kor ér haza és szegény még pakolon?Szóval igy elengednek és biznak bennem (remélem :) és elengednek szinte mindenhova csak tudják,hogy hol vagok és csak egyszer hazudok,hogy hol vagyok akkor annyi..ja és nem cigizek persze kiszeretném majd próbálnii de azt is elmondom majd anyunak..nem szeretnék rászoknii csak azért csak kiváncsi az ember miért s cigiznek annyian?én legalábbis kváncsi vagyok csak nem szeretnék rászokn mert gusztustalan ha egylánynak cigi szaga van meg a keze is főleg h nagyon fehéhrek a fogaim mert sokat mosok fogot..n mind1..szerintetek sok hiba van bennen??mben változtassam meg magam??


2010. jan. 21. 18:31
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%

13 évesen én is ennyire adtam magamra:)és nem vagyok plázacica

16 vagyok

2010. jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Sziia..Köszönöm szépen..
2010. jan. 21. 18:40
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem- nem vagy ,de azért ezt amit te csinálsz 16-17 évesek szokták a szolit mondjuk 16 éven alulinak nem is szabad,jól meg büntetnék a szolist ha rajtakapnák! Inkább kicsit jobban foglalkozz a tanulással meg,hogy hogy kell helyesen írni mert lehet ,hogy ducik az újaid de olyan hibákat ejtesz ami nem megengedett!

Ezért szokták mondani azt,hogy szép nő meg okos is olyan nem létezik! :)

2010. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%
Ezek természetes dolgok, de inkább a szoláriumot meg a cigi kipróbálását kihagynám. Attól nem leszel nagyobb, ha kipróbálod és nem leszel szebb, ha szolizol sőt attól bőrbetegséget kaphatsz ilyen fiatalkorban
2010. jan. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Kitünű tanuló vagyok,most félévkor lett 3.om négyesem:

-ének

-fizika

-kémia

meg lehet,hogy matek holap osszák ki szóval nm tudom..

Igazából elöszr anyával mentem el szoliba,mert mondtam neki,hogy anyu én inkább veed mennék el,mint titokban de egyet értett =)

És köszönöm a választ..bocsánat,de olyan icipici gombok vanak ezen és nem is szoktam gépelésnél figyelnii örülök,hogy leülhettem a gép elé :)

2010. jan. 21. 19:11
 6/19 A kérdező kommentje:

NEM NAGYOBB szeretnék a cigitől lenni sőt senkinek nem mondanánk el és szoliba se megyek többet madj h csak nagyobb leszek,mert kiütéseket kaptam..:/

Köszönöm a választ a cigit ugyse most próbálnánk ki hátha ddig más lesz a elképzlésem nemtudom

2010. jan. 21. 19:13
 7/19 anonim válasza:

hát anya a hajamat kitépte volna ha 13 évesen szoliba megyek:D 15 évesen mentem 1*2* de hülyeségnek tartom:)

cigizni sajnos cigizek 2,5 éve..ha lehet inkább te ki se próbáld!!!én is próbáltam már letenni,nem egyszerű..:S

13 évesen tényleg inkább tanulásra koncentrálj,ne a divatozásra,persze jó,hogy igényes vagy,de még csak 13 vagyok,ezzel remélem tisztában vagy..ennyi idősen legyen is kitűnő a bizid!!és a helyesírásra tényleg jobban figyelj oda:)

Első válaszoló voltam

2010. jan. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Engem meg ha cigiznék..

eddig mindig kitün voltam de szerencsére SZERENCSÉRE szerencsére olyanvagyok,hogy kétszer vagy kicsit többször elolvasok valamit már megvan tanulva vagyis ha témazáró van 30 perc nem kell és enyém lesz a egobb dolgozat.apukám is ilyen.és örülök,hogy ilyen az agyam a fizika azértnem megy mert 1.egyáltalán nem érdekel és a legnehezebb tantárgynak tartom ezért lettem 4-es belőle :/

kÖSZI A VÁASZT.

2010. jan. 21. 19:24
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

és a négy négyes mellet mi van még???mert nem mindegy hogy 3 négyes,a többi kettes,hármas, vagy hogy négy négyes a többi ötös:/


am sztem kurv@a leszel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Ha azt irtam,hogy gyorsan megtanulok ésidáig kitünő voltam akkor.szerinted??

Csak ötöseim vannak a többi 4.es..3.as..

am köszii a választ már vártam mikor jön valamilyen "kedves" ember aki lek_rváz..szép leszek mint ügyvéd k_rva..ja..-.-

2010. jan. 21. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!