Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális hogy emiatt nincs...

Normális hogy emiatt nincs kedvem menni bulizni?

Figyelt kérdés
FOLYTON ÉN IRO VALAKINEK HOGY HOVA MENNEK ÉS MEHETEK E VELÜK. és beleuntam ebbe. maguktól nem hívnak. ma is jó buli van és nem hívtak így inkább otthon maradtam
2014. szept. 26. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Helyes. Jó, hogy otthon maradtál. Nyilvánvalóa, hogy azért nem hívnak maguktól, mert nem kedvelnek eléggé. Csak ha megkéred őket, akkor nem mernek visszautasítani, nehogy megbántsanak. Tulajdonképpen csak egy nyűg vagy a számukra. Akkor meg minek velük menni? Otthon minden sokkal jobb. Nagyobb a biztonság és a szeretet is.
2014. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos igaza van az elsőnek! :/ szerintem jobb ha inkább nem is keresed a társaságukat mert valószínűleg nem szívesen vannak veled csak akkr hívnak ha te rákérdezel! Szoval ezek szerint nem igazi barátok ha azok lennének hivnának maguktól!
2014. szept. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
66%
Nekem meg menni kell dolgozni éjszakára, én örülnék ha itthon maradhatnék, lennék a helyedben most!
2014. szept. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Normális, de hülyeség. Ha teljesen elzárkózol tőlük a jövőben, ne várj javulást. Inkább menj el bulizni velük, és próbáld megkedveltetni magad.


A legjobb az lenne, ha más barátokat keresnél, de erre sajnos nem mindig van lehetőség, így maradnak a mostani, eléggé pcs haverjaid.


Inkább egy csapat gyökér, aki hajlandó veled bulizni, szórakozni, mint egyedül ülni, és 2 naponta megkérdezni Gyakorin, miért vagy magányos.

2014. szept. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!