Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi ez a "emos" mánia legújabba...

Mi ez a "emos" mánia legújabban? Vagy csak most fedeztem fel?

Figyelt kérdés

Döbbentem nézem egyik ismerősöm kislányát, hogy szó szerint

bohócot csinál önmagából az egyik közösségi oldalon a fényképei szerint! De valójában hétköznap nem ilyen. Akkor mi ez a őrület? Miért gondolják a mai tizenévesek, hogy minél rondább,annál szebb? Tükörben fényképezik magukat, sejtelmes "sexy" (legalábbis azt hiszik) fotókat készítenek magukról. Szerintem nagyon szánalmasak egyesek....de ez csak az én véleményem:)

Nos...egy-két emos kérdés kiugrott, mielőtt ezt elküldeném....szóhoz se tudok jutni! Kész röhej!!:D


2010. jan. 19. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem új, pár éve már megy ez az őrület. Régen is volt hasonló, pl húsz éve a cure korszak, akkor meg minden cure-os fekete szemmel járt, akkor az volt a visszataszitó, most ez.
2010. jan. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Hát igen,ez mindig van,csak más a neve.A férjem mesélte,hogy régen ő is mikbe járt (Cure-os volt),na mondtam is neki,hogy még jó,hogy nem ismertem még akkor.Bár azért ebből nem szabad levonni messzemenő következtetéseket.Pl. róla azt híresztelték a városban (akkor még faluban),hogy koporsóban alszik,meg ilyenek...Nem mindig a normálisan öltözött gyerekek a "normálisak",és a feketébe bújtak a kisördögök.Sőt....
2010. jan. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden generációnak megvan a maga "bálványa"Anno ahogy az előttem szóló is írta pl: a cure.Csak valahogy az ember hajlamos elfelejteni,ha már felnőtté válik.Ezek a fiatalok ugyanúgy felnőnek és reméljük értelmes felnőttek lesznek belőlük.Max a mi időnkben még nem volt internet és nem tudtuk feltölteni a képeinket.
2010. jan. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Tudom...Nagyon gusztustalan. Ez még eddig semmi, az ilyenek álltalában cigiznek, isznak és had ne soroljam.

Divatból csinálják, mert menő. Elég szánalmas, úgy ahogy mondod. Én nem tartozom közéjük és nem is akarok. :)

14/L

2010. jan. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Hát.. Heheh.. Ha már a szemedbelóg a hajad, vagy fekete, vagy mind a kettő, és van olyan állítólagosan elnevezett 'emóssálad', torna vagy deszkástalpú cipőd van, fel mersz venni valami kockásat, vagy egyéb ilyesmi tényezők, akkor már egy görény kis emósnak tartanak. : )


ehhez hozzátartozik, ha az embernek nem a legjobb az élete, és nem viselkedik túl vidáman, ez is cseszegetést érdemel. lásd: 'te hülye emós, vágjá eret!!!444'

2010. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!