Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan tudnám visszaszerezni? = (

Hogyan tudnám visszaszerezni? = (

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm kb. egy fél éve teljesen meghülyült...Most komolyan!Olyanokat mondogat,hogy nekem már van pasim,és hogy este leszökök a panelházunkból, beülök az anyám kocsijába és elmegyek vele Fótra,Pistihez.Csak az a szar,hogy nem találkozhatok vele,mert egyik este az anyám felkelt!Kb.minden nap 20-szor elmondja,hogy Ő mennyire szeretné már elveszteni a szüzességét.Német órán ahány fiú van a tankönyvünkben,neki mindegyik jaj de helyes!Meg fúúúúúúúúúú,de elfogadnám pasimnak!Én már nem bírom!Olyan rendes lány VOLT régen,most meg egy tahóóó.=(Amikor Németországban voltunk sztriptízelt meg minden,nem lehetett leállítani..Ez az egész azóta van,mióta megismerkedett Anitával.Amikor az Anita nincs mellette,megint visszajön a régi kedves kis Enikő,de mikor megjön és együtt vannak,hát akkor kő kövön nem marad!jelenleg az érintőképernyős telefonjával tud felvágni...A torna öltözőben meg a punciját mutogatja,hogy nézzétek,nekem már ilyen szőrös!Hogyan tudnám visszaszerezni a régi Enikőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőt?=( Pls. írjatok vlamit!



jah,egyépként 11 éves


2010. jan. 15. 20:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát ez elég durva! Pláne az, hogy ennyi idősen a punciját mutogatja.
2010. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!