Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan tudnám visszaszerezni? = (

Hogyan tudnám visszaszerezni? = (

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm kb. egy fél éve teljesen meghülyült...Most komolyan!Olyanokat mondogat,hogy nekem már van pasim,és hogy este leszökök a panelházunkból, beülök az anyám kocsijába és elmegyek vele Fótra,Pistihez.Csak az a szar,hogy nem találkozhatok vele,mert egyik este az anyám felkelt!Kb.minden nap 20-szor elmondja,hogy Ő mennyire szeretné már elveszteni a szüzességét.Német órán ahány fiú van a tankönyvünkben,neki mindegyik jaj de helyes!Meg fúúúúúúúúúú,de elfogadnám pasimnak!Én már nem bírom!Olyan rendes lány VOLT régen,most meg egy tahóóó.=(Amikor Németországban voltunk sztriptízelt meg minden,nem lehetett leállítani..Ez az egész azóta van,mióta megismerkedett Anitával.Amikor az Anita nincs mellette,megint visszajön a régi kedves kis Enikő,de mikor megjön és együtt vannak,hát akkor kő kövön nem marad!jelenleg az érintőképernyős telefonjával tud felvágni...A torna öltözőben meg a punciját mutogatja,hogy nézzétek,nekem már ilyen szőrös!Hogyan tudnám visszaszerezni a régi Enikőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőt?=( Pls. írjatok vlamit!



jah,egyépként 11 éves


2010. jan. 15. 20:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
:D ?
2010. jan. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy,és nem is biztos,hogy visza kéne szerezned...:-(
2010. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vissza- elgépeltem bocsi
2010. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Keress egy új barátnőt, jobban jársz. Ez a kislány szerintem nagyon butácska...úgy viselkedik, olyanokat mond, amit egy normális 11 évesek sem ennie nem kellene, sem pedig beszélni róla. Nagyon kislány még, csak a szája nagy...
2010. jan. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek!mondjuk szerintem akinek már ilyeneken jár az esze,az nem kislány...
2010. jan. 15. 20:51
 6/11 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem.

Velem is ez történt. Az én barátnőm kb egy éve már a plázak*rvákkal kötött felszínes kapcsolatot. Az én fejemre meg sz*rt. Az én barátnőm érdekből csinálta, hogy népszerűbb legyen a suliban. Mit mondjak: Népszerűbb nem lett, de jegyei eléggé leromlottak. Nekem meg elegem lett. Elmondtam neki, hogy szerintem ez így nincsen rendjén. Szerencsére eljutott a tudatáig és mára már gyógyulófélben van. Belátta, hogy milyen hülye volt.

Próbálj meg beszélni vele. Mond el neki a véleményedet erről! És talán észhez tér. Sok sikert! De előre mondom, nem lesz könnyű folyamat, én is már kb egy éve rajta vagyok az ügyön.

2010. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, hát Én nagyon le vagyok maradva. Csak egy mondaton kattantan le, mégpedig azon, hogy "Ő mennyire szeretné már elveszteni a szüzességét". 11 évesen???? Ne már! Úristen! Nekem anno ez úgy 16 évesen jutott először eszembe. Na mindegy is. Ha nem tudsz az eszére hatni, akkor megette a fene az egészet. Azért egy próbát megér.
2010. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem keress más barátnőt:S
2010. jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is meghülyült. Pl:mondom neki, hogy született a kutyánknak 4 kiskutyája, nem azt mondja, hogy de jó vagy valami ilyesmi , hanem azt, hogy minek b_szta meg valameliyik másik.....................nem tudok segíteni..
2010. jan. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, ja és ha otthagynám, nem találnék mást, mert nálunk már mindenkinek van legjobb barátnője
2010. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!