Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi csináljak hogy az unokatesó...

Mi csináljak hogy az unokatesóm ne legyen ilyen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az unokatesóm 11 éves lesz idén.És állandóan a fiúkon jár az esze.Hiába mondom neki hogy még korai lenne ezzel foglalkoznia nem figyel rám.Eldöntöttem hogy komolyan fogok vele beszélni.Miket említsek meg neki ami tényleg tanulságos lenne neki és hinne nekem hogy fiatal még ehhez?

Szeretnék rá vigyázni mert nincs neki testvére aki figyelne rá.Az anyukája meg nem beszél róla ilyesmikről.


2010. jan. 12. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki hogy ha most kezd el fiúzni,abból már semmi jó sem sülhet ki.Próbálj vele,határozottan,de óvatosan beszélni ezzel a témáról,hogy lássa hogy téged érdekel hogy mit csinál,és valaki törődik vele..:)

14/L

2010. jan. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
amennyire tudok megbeszélek vele mindent amire kíváncsi.de nem szeretném ha cafka lenne belőle
2010. jan. 12. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj neki valami értelmes elfoglaltságot keresni. nyilván unatkozik,és látja, hogy mások így múlatják az időt. Ha otthon sem kap elég figyelmet, és nem is lehet ilyenekről beszélni az szüleivel, akkor abból könnyen baj lehet. Nem a te felelősséged, hogy ne történjen baj vele, és nagyon dicséretes, hogy ezt mégis felvállalod. 11 évesen még bőven elég lenne ha játszana és tanulna.
2010. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a szülei elváltak és pár hónapja hagyta el az anyukáját a lakótársa.Szóval most néha az anyukája ellóg randizgatni.Van egy barátnője ő 14 éves ha jól tudom és egy kicsit csalja a nagylányosság felé.Szóval rá szeretne hasonlítani szerintem.De amúgy keményen bánok vele nem tűröm ha nyafog de nem bántom csak arra próbálom rávezetni hogy ha tényleg igazi nagylány akar lenni akkor úgy kell viselkednie nem pedig a pasizástól lesz az.Nekem olyan mint a húgom.
2010. jan. 14. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!