Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Honnan lehet tudni ha egy fiú...

Honnan lehet tudni ha egy fiú igazán szeret és nem csak kihasznál!?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bemutat a barátainak, ismerőseinek, az utcán is fogja a kezed, átölel, szóval nem rejteget, vagy szégyell. Igazat mond neked, figyelmes veled szemben, ügyel az igényeidre, törődik veled, nem csak a tested érdekli, hanem a lelked is. Meghallgat, ha arra van szükséged, és persze szeret, annak fejében, hogy te is megadod ezeket neki:)
2010. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődik irántad,kíváncsi arra hogy milyen vagy.De mikor válaszolsz,nem csak bólogat,hanem közbe szól és igyekszik hasonlóságot keresni benned,és a maga ízlésvilága között.Nem ér hozzád!!!ez a legárulkodóbb.a sokadik randitok után is csak félve érint meg...ez részben azt jelenti hogy komolyabban szeretne téged közel engedni magához,nem a szex a cél,és érződik rajta hogy valahányszor megfoghatja a kezed annak nagyon örül.Nem mondja gyanúsan korán hogy szeretlek...ezt csak azután állíthatja biztosan hogy már jó ideje ismeritek egymást,ha néhány találkozás után ezt súgja a füledbe,hát akkor csak szexre hajt,vagy valami másra.Bemutat a barátainak,és ha a barátaival beszélget téged is bevon közéjük,soha nem hagy ki a beszélgetésből.....és az utolsó saját tapasztalat: ...részegen a neveden szólít.... :( én így tudtam meg hogy engem nem szeret az a tetűf@sz.
2010. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Veled akarja tölteni az idejét, és nem ráz le minden apró-cseprő ürüggyel. Plusz az előzők.
2010. jan. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ezt lehet azzal a ' szex teszttel ' is

tehát ha mondod neki, hogy ha nem gond akk első 2 hónapba még ne legyen szex, és nem hagy el akkor szeret.

Ha elhagy akk hát csak kihasznált.

2010. jan. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
engem becsaptak nagyon, szóval nem érdekelte más cak a Sex pedig kedveskedett, vett sok ajándékot meg ilyenek
2010. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!