Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek a divatp*csá...

Mi a véleményetek a divatp*csákról?

Figyelt kérdés

Az osztályomban (és mindenkiében) rengeteg divatcica jár.Úgy értem h mindig a legújabb és legdrágább cuccokba járnak, a legújabb szlenggel beszélnek (mint pl. most a "szerííí^^", amit ki nem állhatok), és szabadidejük 15%-át szentelik a tanulásra.Tehát folyton a divatot követik, a pasizáson, mászkáláson és a menőzésen jár az eszük.Én nem ilyen vagyok!Én nem járok "EMO-s" sálba és egyéb kockás övekben és pólókban, színes csőnadrágokban és gyöngyökben...ennél sokkal szolidabban, egyszerűbben próbálom megválogatni a ruháimat.Négyes-ötös tanuló vagyok.Nem vagyok menő, nem is szeretnék az lenni, hiszen azok az emberek hiúk, önteltek és beképzeltek.Szerintem a divat személyiségrombolás!!(!)

A többiek emiatt a gondolkodásmódom miatt (is) néznem le!

Nektek mi a véleményetek erről?


2010. jan. 11. 21:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

a puruttya link nagyon durva:O


amúgy nekem az a véleményem róluk hogy unszimpatikus nyali-fali csitrik :/

2010. jan. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Na most kezdek kétségbeesni. Még csak 1 éves a kislányom, de nem tudom még, hogy hogyan kerüljem el, hogy ilyesmikbe keveredjen. Nem tudom, meg lehet-e akadályozni a hülyeség terjedését józan neveléssel. Nem tudom, de remélem.
2010. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Meg lehet.Például ha úgy neveled h kerülje a feltűnési viszketekséget akk tuti h nem lesz ilyen.No meg persze nem szabad a kezébe túl sok pénzt adni.Vagy csak egyszerűen nem engeded meg h ilyen ruhákba járjon és kész.Én pl ha felnőtt lennék és lenne egy lányom, és azzal jönne hozzám h piercinget akar, tuti nem engedném meg neki...

Am kösz a válaszokat, elolvastam őket->és egyet értek velük!:)

2010. jan. 14. 17:39
 14/29 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van. Nállunk is ez a helyzet. Én is utálom már az ilyen puscsi-szercsi nyávogást. Ne érdekeljen miket mondanak. Örülj neki, hogy te legalább egyedi vagy. Személy szerint én sem vagyok fullmenő. Élem a kis életemet ahogy tudom, ötös, négyes tanuló vagyok és sz*rok a r*bancok fejére. :D
2010. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

szia! nagyrészt egyetértek az előttem szólókkal, egy valamiben nincs igazatok tapasztalatom szerint: NEM az ilyenek viszik valamire! én olyan voltam, mint a kérdező, 4-5-ös tanuló, de nem menő csaj (mondjuk bajom sem volt senkivel). jelenleg osztályvezető vagyok egy nagy cégnél, férjnél vagyok van egy gyönyörű kislányom. az egykori "osztály menői"-nek életútjáról nem mesélek, mert visszatart ettől a jó nevelés :)


szóval, kedves kérdező: gimis korban két dolog nagyon fontos: tanulj és sportolj! (elsőt a leendő egzisztenciád, másodikat a jövőbeni testi-lelki egészséged miatt). hülyep*csák a rangsor kb. 1000. helyén vannak, így kezeld őket :) helyükön :)

2010. jan. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:

Én se bírom az ilyen kis p*csákat, de az nem igaz h a kamaszkornak csak a tanulásról és a sportról kell szólnia.Te jó ég az úgy milyen unalmas lenne!

16/L

2010. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
én se azt írtam, hogy csak erről szól, azt írtam a jövője szempontjából a legfontosabb :) persze van csomó más dolog, barátnők, fiúk stb.
2010. jan. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentem után író első kommentelő xĐ :

Ja, sztem nyálas.Mi a jó benne?...Ez számomra örök relytéj marad.És igen, énis ugyanígy vok vele.Ki nem sz@rja le őket? xĐ Csak kíváncsi voltam a nép véleményére, azért tettem fel a kérdést.


Második kommentelő:

Igen, megértem a te szempontodat h nem azok viszik valahová, mert ők rosszabb tanulók és ez a jövőjükbe szól...de sztem az az egy hozzászóló úgy értette hogyha pl.van egy egyedi személyiségű szakmunkás, megegy olyan, aki nyalizik, annak fognak kedvezni, aki nyalizik.

És nyugodtan meséld el, röhögjünk már mi is egy jót! xĐ

Egyébként kösz a jó tanácsot->egyet értek vele.:)


Harmadik kommentelő:

Igen, nem csak arról kell szólnia, de sztem a második kommentelő nem erre célzott...

2010. jan. 17. 14:15
 19/29 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom mi bajotok van a "divatcicákkal".Szerintem tök jók,menők,csinik stb..Én is az vagyok és jó tanuló vagyok mellette és neem ribi!16 vagyok.Inkább az egy kítűnő adotság ha vaélaki a strébersége mellett szép is és divatos.Mert vannak akik megtehetik ^^
2010. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ha így játszun akkor mi plázap%%%k ti irigyp°°csák!Előző válaszoló iagazd van!!!!!!°°
2010. jan. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!