Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek a divatp*csá...

Mi a véleményetek a divatp*csákról?

Figyelt kérdés

Az osztályomban (és mindenkiében) rengeteg divatcica jár.Úgy értem h mindig a legújabb és legdrágább cuccokba járnak, a legújabb szlenggel beszélnek (mint pl. most a "szerííí^^", amit ki nem állhatok), és szabadidejük 15%-át szentelik a tanulásra.Tehát folyton a divatot követik, a pasizáson, mászkáláson és a menőzésen jár az eszük.Én nem ilyen vagyok!Én nem járok "EMO-s" sálba és egyéb kockás övekben és pólókban, színes csőnadrágokban és gyöngyökben...ennél sokkal szolidabban, egyszerűbben próbálom megválogatni a ruháimat.Négyes-ötös tanuló vagyok.Nem vagyok menő, nem is szeretnék az lenni, hiszen azok az emberek hiúk, önteltek és beképzeltek.Szerintem a divat személyiségrombolás!!(!)

A többiek emiatt a gondolkodásmódom miatt (is) néznem le!

Nektek mi a véleményetek erről?


2010. jan. 11. 21:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
65%

Neked van igazad. Mutatok valamit: [link]

ide nem hiába kerülnek fel a tinik.

2010. jan. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Úristen!

Honnan szednek ennyi idiótát?Na itt aztán van minden!


Kérdésedre válaszolva:Szerencsére azt sem tudom mi az a szeriii,de szerintem ezek egyszer szégyenleni fogják a mostani énjüket!

2010. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

sajnos vagy nem, de én ezeken má ki sem akadok...

inkább azon imádkozok, ha lesz gyermekem, akkor ne ilyen legyen. de tudod, minden csak neveltetés kérdése.


az a legfájdalmasabb, h általában az ilyen kis könyöklős ge.cik jutnak valamire az életben...

2010. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!:)

1.kommentelő:Megnéztem a linket...hát igen.Eléggé érdekes dolgokkal találkozhatunk nap mint nap.

2.kommentelő:A szerííí az valami olyasmit jelent h szeretlek...de ezt sem úgy használják pl.hogyha szerelmesek valakibe, hanem mindennapos szleng.MSN-en is találkozok olyan kiírásokkal h "XY" után szívecske, és utána van írva h szeri...Am szerintem is, de addigra már vagy 25 évesek leszek!

3.kommentelő:Ja, már én sem botránkozom meg ezen, bár még mindig meg lehetne lepni valamivel...Igen, minden csak nevelés kérdése!Akit elkényeztetnk, az örökké szórja majd a szülei pézét, akit nem, az meg normális lesz! És igazad van, azok jutnak valamire...

2010. jan. 11. 22:21
 5/29 anonim ***** válasza:
Akkor most már csak az a kérdés,hogyan neveljük gyerekünket,hogy jusson valamire?
2010. jan. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Feláll a hátamon a szőr és szeretném őket addig rázni míg észhez nem térnek. Ne sajnáld, hogy normálisan gondolkozol, egyébként a gondolataiddal egyetértek. Az, hogy emiatt lenéznek egyéni szoc. problémájuk, ne foglalkozz vele. Szerintem az ilyen emberek az igazi egyéniségek a többi csak majmolja a sok hülyeséget amiről azt mondják neki, hogy divatos, mert még gondolkozni is képtelen.
2010. jan. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki, hogy nem ebbe a kategóriába tartozol!! Nagyon durvák azok a képek a linken.
2010. jan. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy a tanuláson jár az eszed nem a divaton..Csak elrontassz mindent ha őket követed és prosti leszel..
2010. jan. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

1.válaszoló:ez a link brutális.Nem is tudtam erről az oldalró,szerencsére.Borzalmas ez agyon sminkelt,mindenem megmutatom tinik..


Kérdező:Egyet értek veled!Nagyon sokan minden hónapban felújítják a ruhatárukat,mert új divat van.Nem vagyunk túl gazdagok az tény,de ha azok lennénk,sem rohannék minden nap vásárolni.Vannak olyan felsőim 2-3évesek,jók még rám.Tetszik,szeretem,jól érzem magam benne,tehát hordom:)

Főleg a tizenéves lányoknál látszik a személyiségromboló hatása a divatnak.Hiszen ez az időszak az,amikor nagyon sok változáson megyünk keresztül.Itt most nem a testi változásra gondolok,mert az divattól függetlenül megtörténik.De sok lelki és szellemi változáson megyünk keresztül.Ezek a divatp*csákat csak a divat,szórakozás,menőzés és a média érdekli.Amit a sztárok jónak találnak azt találják ők is jónak.Nincs meg a saját véleményük.

15/L

2010. jan. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia...háát ha vissza mehetnék az időben, én azért kipróbálnám milyen menőnek lenni.Színes ruhák, vagány ismerősök...csak a túlzásoktól tartózkodnék. A mai tiniknek is kell valami amiben kiélhetik a fantáziájukat.Vidáman mászkálni a plázákban,szerelemről dumálni,holott azt sem érteném mi az,és úgy igazán sz@rni a világba,mert csak magamat látnám az univerzum közepén!Azt hiszem jól érezném magam...de mikor én 15 voltam az volt a menő ha szakadt farmerben a vasútállomáson csöveztünk napokig, és az volt az aktuális menő aki kaját,vagy piát hozott,vagy annyi csikkből kitudta kiszedni a dohányt hogy egy cigit tudott tekerni belőle.A csajok hozták a kaját(otthonról lopkodtuk össze) a fiúk meg József Attila versekkel udvaroltak nekünk, és mekkora futások voltak ha jöttek a rendőrök!!!Anno minket utáltak azok akik szépen vasalt ingben,és 5-ös bizonyítvánnyal mentek haza időben anyucijukhoz. A mostani tinik, és az akkori tinik között csak annyi a különbség hogy a mostaniak fürdenek javarészt minden nap...ez javulás minden esetre. :/
2010. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!