Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi ilyen a fizikatanárom?

Mi ilyen a fizikatanárom?

Figyelt kérdés
Most kivételesen nem bennem van a hiba. A fizikatanár egyszerűen kibírhatatlan. Szemetesbe dobta a sakpám és nem akarta visszadni. Egyik oszt.társamnak a tolltartóját dobta ki. Egyébként a tanár öreg nő. Az a tipikus " atomfizikus" kinézettel. Témazáróm 4-es lett és negyedévkor mégis 3-ast adott nekem. Odamentem az o.főhöz hogy miért kaptam én hármast mikor az egyetlenegy témazáró 4-es lett azon kívűl volt egy négyesem és egy hármasom. Úgytudom a témazáró dolgozat az jobban beleszámít az évvégi jegybe. Többször is említettem neki és "csak úgy" lerázott. Oszt.társam hibátlanul mondta el szórol szóra az anyagot és "csak" négyest kapott. Segítsetek, vajon miért ilyen?
2010. jan. 4. 19:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
91%

Heló! Igazán sajnállak nekünk is van egy ilyen tanárunk.

Hány éve tanít? Tobb oka is lehet:

Nem bír téged

Lehet hogy az évek során lett ilyen.

Elege van a tanításból.

2010. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
beszélv vele talán kérdezd meg töle mért 3-mas lett
2010. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát idén kezdett el minket tanítani. De már a megjelenése olyan hogy tudtuk ez keserves időszak lesz. Sokszor pofára osztályoz. Még a jobb tanulók is 2-3-ak én vagyok a lehjobb az osztályban ezzel az elvileg 4-essel.
2010. jan. 4. 20:15
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez nála nem műkszik többször is kérdeztem. Azt mondta mert ennyit érdemlek.
2010. jan. 4. 20:16
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
akkor azt kell mondani neki hogy az egész osztály megy az igazgatóhoz! tuti észhez tér! ha meg nem akkor tényleg menjetek oda és mondjátok el hogy mi van! ha 1 egész osztály panaszkodik biztosan úgy fogja gondolni hogy van valóságalapja...
2010. jan. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Az igazgató tényleg jó ötlet!

Egyébként sajnos vannak olyan tanárok akik pofára osztályoznak.Épp ma volt nálunk is egy ilyen eset!Az osztályba 3gyerek is 1,75-re áll.Nálunk 2,0-tól adják meg a 2-est.Nem is azt mondom,hogy kegyelmezzen meg nekik és adja meg a 2-est,de mondjuk feleltethetné őket.De nem,azt mondta,hogy hát akkor buksz...

2010. jan. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem akarlak elkeseríteni, de nem hiszem, hogy az igazgató bármit is tenne. Valamiért ott van az a tanár évek óta, "csak úgy" nem fogja kirúgni. Nálunk is vannak kibírhatatlan, embertelen, még a szakmájukhoz alig értő tanárok is, pedig állítólag 'menő' iskola vagyunk. Az igazgató mégsem tesz semmit, pedig mindegyik ilyen tanárra érkezett már panasz több osztályból. Ki kell bírni...
2010. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ez igazgató függő. szerintem egy próbát megér! veszíteni úgysem fogsz semmit!
2010. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Mintha csak az én fizikatanárom lenne.Mit tudsz tenni?Semmit.Kijárod a sulit,aztán megszabadulsz tőle.


23/L

2010. jan. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Olvass iskolai házirendet!

Ha abba nincs beleírva az, hogy milyen átlagtól kell a jegyet számolni, akkor x,0-től van meg az X.

Ugyan így, ha bele van írva, hogy a témazáró dolgozat pl. duplán számít, akkor duplán számít, amúgy nem.


Többek között ilyen problémák orvoslására való a diákönkormányzat, nem csak délutáni időtöltésre...


Amúgy ha kidobja a sapkádat meg a tolltartódat szólj az igazgatónak, ugyanis az a TIED, SENKI nem dobhatja ki a szemétbe, max. elveheti óra végéig.

2010. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!