Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok ebbe az évbe jöttem gimibe eddig nagyon jól éreztem magam van sok barátnőm és egy jó házban lakunk.De nyár óta apum ahol dolgozik cégnél kevesebb fizetést kap anyum háztartásbeli ezért elkell költöznünk egy sorházba.Ez sem olyan rossz de én nem akarok elköltözni eddig volt medencénk a másik házba az se lesz meg a szobám is kisebb lesz.Csak két utcával költözünk máshova de én ezt nagyon nem akarom mit tennétek a helyemben!
2009. dec. 29. 10:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

ez a kérdés fake


ha meg nem, akkor menjen anyád dolgozni

esteleg te is

ha annyira kell az a medence

2009. dec. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
ilyen nagy gond ha nincs medencéd?házvezető nő is van?
2010. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
hát ez egy nagy bekébzeltség el vagy kényesztetve nem csak körülötedd ál ez a világ nincs péz el kell fogadni és kész nem nyávogni így kis szoba meg úgy. másnak még medencéje nincs meg külön szobája és mégse ezen van felakadva hanem azon hogy mit egyen meg hogy holnap lesz e kenyér vagy valami enni való szerintem először nézz magadba meg fogd vissza magad
2010. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!