Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom szerelmes lenne vagy...

A lányom szerelmes lenne vagy tetszeni akarna valakinek?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja elkezte azt hogy magának már kikészíti a ruhát eddig nem foglalkozott vele amit kiraktam neki azt felvette nem volt lusta mert ha megkernem hogy rakja ki a ruhájat kirakta. De most mar előre kikészíti a multkor elfelejtette kirakni kiraktam egy olyan pólót amit nagyon régen vett fel hát az Istennek se akarja felvenni... Akkor elkezdett zenét hallgatni kb 2 napja leül es az üres szobába a füllhalgató a fülébe es hallgatja a zenét meg észrevettem egy lakcímet egy utcaszámost azt mondta hogy az eggyik gyerek milyen szép helyen lakik es megnézte a gooogle terkepen milyen az a hely.Es egy órarend van a tolltartójába ami nem is az övé mert még nem tanul kémiát meg fizikát se meg se biológiát meg földrajzt.a lányom júniusba lesz 13 éves kamaszodik úgyhogy nem is csodálnám ha szerelmes lenne.
2014. ápr. 26. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Én hat éves korom óta egyedül döntöm el mit szeretnék felvenni,neharagudj.Néha belémkötnek a szüleim,hogy húzzam lejjebb a szoknyát,a felsőt meg feljebb,de szerintem egy 10éves gyerek is képes már eldönteni mit vesz fel. Zenét nem csak az a tini hallgat aki szerelmes.Inkább,azt nézd meg MILYEN zenét hallgat. A lakcímes már sántít. Bár én konkrétan egyszer egy srácot követtem,hogy megtudjam hol lakik:DDDDD Na,ha nem az övé az órarend akkor nyilván van valami. MIÉRT NEM KÉRDEZED MEG ŐT?
2014. ápr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Max az idegen órarendből lehet szerelemre gondolni, a többi normális kamaszos viselkedés.

Hagyd rá, mindenki életébe kell egy kis plátói szerelem.

2014. ápr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy inkább marha ciki neki, hogy 13 évesen még az anyja készíti ki a ruháját...

Már 7-8 évesen bőven egyedül öltözködtem.

Egyébként igen, lehet, hogy szerelmes.

2014. ápr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezekből nem lehet tudni. Én már elsőben is egyedül öltöztem, 13 évesen ideje volt már kicsit önállósodni
2014. ápr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Latom csak azon vagytok kiakadva hogy kikeszitettem a ruhajat... Na mind1 tuti az most mar edzrevettem ma kiment a bokaja es azt modtam neki nem nagyon lenne jo ha mennel mert be van dagadva de tenyleg mennie kene mert környezetbol irnak. de o azt mondja en megyek en megyek engem nem erdekel monom miert mert kornyezetbol felmerot írunk...:)
2014. ápr. 27. 21:37
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
De aranyos!:-)
2014. ápr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!