Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jövő héten 5 napra osztálykirá...

Jövő héten 5 napra osztálykirándulni megyünk Szlovákiába. Miket vigyek magammal? 16/L

Figyelt kérdés
Mindent írjatok le légyszi, egy teljes listát! ( sose volt még ilyen hosszú osztálykirándulásunk és ilyen messze) pl. mennyi nadrágot, felsőt, milyen cipőt
2014. ápr. 26. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy az egész időt túrázással töltitek, vagy ki is kell magatokat rittyenteni?

Arra is kell számítani, hogy valami baj éri a ruhát, tehát mindenből duplán.Az utazásra szánnék egy öltözetet.

Arra is, hogy hideg-meleg váltja egymást, tehát tudj rétegesen alkalmazkodni.Pulcsi-póló-tréningfelső-anorák/dzseki.

A cipő feltörheti a lábad, tehát mindenképp egy papucs, ez akkor is jó, ha a szálláson pihenteted a lábad.Egyébként ha hegyeket másztok, akkor túrabakancs mindenképp.Egy bokaficam nem érné meg.

Kérdés, hogy busz cipeli a csomagot, vagy vonattal mentek, s neked kell vele cígölni.

Van, aki egy fogkefét visz magával - képletesen - más meg a fele ruhatárát bepakolja, aminek nagy részét érintetlenül hozza vissza.

A jó, kényelmes farmerben az egész időt kihúzhatod.

M

2014. ápr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Rövid ujjúból és fehérneműből mindig célszerű minimum egyel többet pakolni mint ahány napra mész. Nadrágból én hármat vagy négyet tennék be.

Cipő attól függ milyen helyen lesztek bár a magassarkút érdemes hanyagolni, ha hegyi túrát terveztek akkor bakancs vagy sportcipő. Papucs is legyen nálad már csak a fürdés miatt is. Városnézős/múzeumos napokra betehetsz egy balerinát is.

Ha rendszeresen sminkelsz azt is redukáld le a legminimálisabbra, osztálykirándulásokkor korán kell kelni és mindenki egyszerre rohanja le a fürdőszobákat, káosz türelmetlenkedés garantált.

Célszerű frissítő kendőt vagy kézfertőtlenítőt vinni. Evés előtt jólesik még ha csak így is de kezet mosni.

2014. ápr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

-7 póló (2 tartalék mindenből jó)

-6-7 bugyi

-melltartók (sport, normál, pushup ha esetleg buliztok is :D )

-3-4 pulcsi

-3-5 farmer

-valami csinosabb ruha, ha buliztok is

-6-7 pár zokni

-túrabakancs, sportcipő, bulizós cipő

-kabát

-esernyő

-fogkefe

-fogkrém

-fésű

-kulacs

-papucs

-körömlakk

-2 törcsi

-hajsampon

-tusfürdő

-sminkcuccok

-töltő

-hálózati áramelosztó (hatalmas harcok szoktak lenni a konnektorokért, szerintem többen hozzatok ilyet, mert csak 2-3 konnektor szokott lenni)

-költőpénz

hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem tudtam segíteni.

2014. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Leírom mit vinnék.

Ruha:

-Egy rövidnadrág, egy vagy két hosszúnadrág

-1-2 szoknya

-6 zokni

-1 harisnya

-6 bugyi/pár melltartó

-eyg pulcsi, és egy kardigán

-kabát

-kb 4 póló/blúz + egy utazós

-pizsi


Cipő:

-tornacipőm, és egy pacsni, fürdőspapucs!!


Tisztálkodás:

-tusfürdő,sampon,balzsam

-fogkefe,fogkrém

-törölköző

-(papucs ahogy feljebb már írtam)

-tampon/betét ugye evidens

-dezodor

-parfüm

-arclemosó

-(sminklemosó, vattakorong, fültisztító)

egyéb:

-telefontöltő, fülhallgató, telefon vagy fényképező

-sminkcucc

-gyógyszer, vitamin

-fésű

-toll, papír

-ragtapasz,olló

-zsebkendő

-ékszer

-elosztó


Hirtelen ennyi jutott eszembe. De ami még fontosabb a PÉNZ :D mert ha valamit otthonhagysz valamit megvehetsz

2014. ápr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a fentieknél kevesebbet vinnék.


2 kényelmes nadrág, egy rövidnadrág és egy szoknya

minden alsóhoz passzoló felsőből 5 db

2 pulcsi vagy kardigán és egy könnyű kabátka

fehérnemű, amennyit 5 nap alatt használsz

egy sportos cipő és egy balerina, plusz egy papucs

alvruha

egy kicsi és egy nagy türcsi

tusfürdő, 2 az 1-ben sampon, bb krém, szájápoló, fésű, hajgumi, betét, tampon, körömreszelő, wcpapír, papírzsepi

telefon, töltő, fényképező, iratok, pénz, bankkártya, térkép (papír alapú is), kis flakon víz, csoki, keksz, szennyesnek zacsi, ragtapasz,

2014. ápr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
fogkefe, fogkrém, ezt kihagytam
2014. ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jò nektek,mi idén még 1 napra sem megyünk,pedig nem most van az érettségi... A többiek màr leìrták mik kellhetnek.Èrezd jòl magad!

18/L

2014. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most írtam le egy másik kérdésnél, de bemásolom (egy kis korrigálással). :)


-pólók (ahány napos + 1)

-hosszú ujjú (2-3)

-hosszú gatya (kb. 3)

-rövid gatya, vagy térdgatya (mostanában tök jó idő van. :) ) (1-2 db)

-kényelmes cipő (és ha esős időt mondanak nemárt még egy

-cipő, ha nagyon beáznak)

-esetleg szandál, vagy topánka is

-bugyik, zoknik, melltartó(k) (mindenből kettővel több, ahány napra mentek)

-fürdőruha (én MINDENHOVA viszek fürdőruhát. bármikor lehet olyan helyzet, hogy fürödni lehet, de nálad pont nincs fürdőruha és az szar... :) egyszer volt egy ilyen osztálykirándulás, bár ott megoldottuk rövid gatya-pólóban. :D)

- smink (amitől jól érzed magad, de tényleg nem kell partysminket csinálnod. :) )

- pulcsi (2-3)

- esőkabát, esernyő

- papucs (ha mentek ugye fürdeni + a szálláson is jól jöhet)

- borotva, sampon, tusfürdő, testápoló, dezodor, női dolgok (akkor is ha nem várható, mindig lehet egy köztes vérzés)

- plüssállat alváshoz. :P

- valami, amiben alszol

- pár alapékszer :) (fülbevalók, karkötő, nyaklánc. lehetőleg olyan, ami mindegyik ruhádhoz illik, amiket viszel, és így variálhatsz kevés ékszerrel is.)

- törülköző (2, ha nagyon nem akarna megszáradni az egyik másnapra..)

- napszemcsi

- töltők (telefon, mp3/4, ipod stb...)

- valami nasi, amit útközben ehetsz (nap csak az első nap, odaúton, hanem amit bármikor elővehetsz, pl. diákcsemege, ropi, háztartási keksz)

- hajgumik, hajcsatok, fésű

- naptej, szúnyogriasztó mindenképp!!!

-pénz, diákig., személyi

- papírzsepi mindig legyen nálad

- fültisztítópálcika és vattapamacs (sminklemosáshoz - sminklemosó- és nyilván fültisztításhoz. :D )


Ezek jutottak eszembe.. :)


17L

2014. ápr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
és persze a fogkefe!!! :)
2014. ápr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

És ami az eddig felsoroltakból szerintem kimaradt:


- fájdalomcsillapító

- fásli

- izomlazító krém

- olvasnivaló


:)

2014. ápr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!