Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kiskamasz öngyilkos akar...

Kiskamasz öngyilkos akar lenni. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Múlt kedden, vasárnap és tegnap kétszer-kétszer próbálta meg a zuhanyzsinórral. Az iskolában két tanár megalázza az osztály előtt, barátai most nincsenek. Nincs kivel játszania.
2014. márc. 25. 10:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Már van időpontunk a dokihoz. A megoldást mégsem onnan várom, mert mit tud csinálni, ha nem is ismer minket. Eddig csak a borsos óradíját hangsúlyozta.

Ma jó jegyet kapott az egyik piszkálódó tanártól. Nagyon boldog. Én is örülök, de szerintem az iskola csak mosni próbálja a kezeit. Szerintem teljesen tudatosan vitték túlzásba. Szándékosan, hogy megsajnáljam, és kivegyük. Milyen disznók. Majdnem az élete ment rá.

2014. márc. 25. 17:13
 12/17 anonim ***** válasza:
Hány éves a gyerek? Ne haragudj,egy aggódó szülő nem hiszem,hogy a gyakorin kérdezi mit csináljon...
2014. márc. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
mér ne? 12.
2014. márc. 25. 17:44
 14/17 anonim ***** válasza:
Mert,egy szülő-saját esetemből kiindulva-rögtön a gyerekével beszél nem pedig az interneten kérdezi meg mit csináljon.
2014. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
ha huszonnégy óráig tartana ide írni és beszélni vele, akkor zárná csak a kettő ki egymást. úgyhogy ne kötözködj, mert több tiszteletet érdemel ez a kérdés.
2014. márc. 25. 19:28
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem is szekált az egyik tanárom, pokollá tette azt az évemet, mély nyomokat hagyott az egész. Ráadásul ha a gyerekek látják, hogy a tanár is megteheti, ők sem fognak másképp viselkedni.

Pedig jó lenne az iskolaváltás, vagy ha az nem megy, akkor egy ideig magántanuló. Hogyhogy nincs más suli a közelben? Vagy akár messzebb, még mindig jobban megéri bejárni, mint hogy rossz környezetben töltse a napjait.

2014. márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

mi történt, mit csináltak a tanárok? nem olvastam a másik kérdésedet...


én egy elit iskola elit tanáraitól, elit helyen, elit gyerekek közt végeztem a középsuli első két évét (irónia..). 2. év félévében 5 tantárgyból rántottak meg (fizika, kémia, matek, biosz, francia), németből 2es voltam. 3-4. osztályt egy másik iskolában végeztem, németből 3. év végén 92%-os középszintű, 4. félévkor 72%-os emelt szintű érettségit tettem (amit tudtam, nem abban az időben tanultam... mindkét % ötös osztályzatot jelent), amihez nyelvvizsga is járt. Biológiából 4. félévében tettem előrehozott 78%-os érettségit, a törim kiváló lett, a magyar és a matek érettségim pedig 4es...


Szóval, igenis számít, hogy milyen a hozzáállás. Milyen messze van a legközelebbi iskola? Miért akarnák, hogy kivedd onnan?

2014. márc. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!