Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok és akár szülőket is...

Kamaszok és akár szülőket is kérdezem, hogy nálatok, illetve szülők mit észleltek, hogyan nyilvánult meg a gyerekeiteknél vagy nálatok akik ebben a korban vagytok a kamaszság?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani durva eseteket, amikor már mondjuk a tanárotok sem tudott titeket kezelni vagy nagyon kemény összeütközések voltak. Vajon meddig tart? Létezik, hogy valaki sosem nő fel?
2014. márc. 9. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:

A kamaszkor a hormonháztartás felborulásával járó "megszédülés". Jön a nagy világfájdalom, meg a filózás, meg kinél mi. Szerintem az hogy valaki agresszív legyen, egyáltalán nem feltétele a kamaszkornak. Nem kellenek összetűzések. Csak magát hiszi a legokosabbnak, filózik a világ nagy kérdésein, esztelenül bulizik, stb. Szóval a lázadás a rendszer ellen a lényege.


Amikor én kamasz voltam, emlékszem hogy sokszor voltam levert, deprimált, azt hittem minden szar. Sokat unatkoztam. Aztán elmúlt. Ennyi.

2014. márc. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen o.társam és ő rá a tanárok sem hatnak, folyton felesel, nem csinál meg semmit, és folyton hazudik. Mi 7.osztályosok vagyunk. Már ott tartanak behívták a szüleit de nem jöttek be így kapott egy igazgatóit mert már adtak neki kb. 1000szer1
2014. márc. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk én is meg az öcsém is a kiskamaszmor elkezdtével egy pofátlanul flegma beszédstílust vettünk fel, én vagyok most sima kamayz, és én az erkölcsi normákat cáfolom meg, suliban jó a magatartásom addig, amíg nem idegesít, amit egy tanár mond. Meg amúgy problémásnak tűnök, mert fű, cigi, alkohol, minden megvolt már, de az egyetlen függőségem a cigaretta, inni ritkán szoktam, a fű meg amikor előkerül, de szerintem sokkal biztonságosabb, mint az alkohol.
2014. márc. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szokásos mint mindenki másnál: Izzadás szőrösödés , jobban elkezdett érdekelni a külsőm.


Viselkedésben: Szüleim szerint mindig is sokat feleseltem de sosem voltam olyan rossz. Elkezdtek érdekelni a fiúk , meg hogy ne szóljanak bele a dolgaimba , magánélet kialakítása stb.

2014. márc. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!