Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok. Ki hol akar tartani...

Kamaszok. Ki hol akar tartani 25 évesen?

Figyelt kérdés
Hogy akartok kinézni, milyen végzettséget akartok, házasság, gyerek stb. Hol akartok majd akkor tartani?
2014. márc. 2. 18:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem nézek most se ki rosszul, nem is vagyok jóképű, de nem is vagyok csúnya. Igaz, egy orrplasztika kelleni fog mindenféle képen. Akkora szerintem meglesz már a mérnöki diplomám, vagy igazából pont azokban az éveimben lesz meg.

Szeretnék akkora már egy asszonyt a ház körül, de lehet, hogy megelégedek egy párkapcsolattal - természetesen gyereket 25-27 évesen szeretnék, hiszen épphogy elvégeztem mindent. Addigra megalapítom (talán) a saját vállalatomat/ cégemet is, lehet, hogy átveszem szüleimtől a céget, de lehet, hogy saját, önállóba kezdek bele. Ezt még én se tudom...


15/f

2014. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Jó earthen Nekem akkor lesz egy védőnői végzettségem és párom
2014. márc. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia.Ha minden jól alakul,akkor addigra el szeretnék végezni egy egyetemet(állatorvosit,fogorvosit,gyógyszerészetit esetleg valamilyen mérnökit),lenne egy hosszútávú kapcsolatom,folyékonyan beszélnék németül,angolul.Nyugat-Európában szeretnél élni,közel az ikertesómhoz.Külsőmmel annyi,hogy pár kiló rám férne:)

15/L

2014. márc. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
*szeretnék
2014. márc. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

8 év alatt rengeteg élményen fogok átmenni,

leérettségizek, egyetemre megyek, szeretném, ha megismerkednék a leendő férjemmel addigra, és ha minden a rendes kerékvágásba megy addigra meglesz a diplomám és kezdhetek állásinterjúkra menni!

A Sportban azt szeretném elérni,hogy triatlonista legyek, és maradna a sport továbbra is a szenvedélyem,

25 koromban szerintem már nem lesz annyi időm, de a rajzolást nem szeretném abba hagyni véletlenül sem, mert állítólag van benne tehetségem és bűn lenne abba hagyni!

az alakommal nem nagyon törődőm, de a sport által maradok az a sportos mint most is, talán nem ártana ha kicsit izmosabb lennék!

Ennyi! De lehet,hogy nem fog összejönni amit szeretnék

a továbbtanulással kapcsolatos ill. a sporttal kapcsolatos célomat meg tudom valósítani, mert ehhez elszántság kell, de azt hogy nekem párom legyen és gyermekeim 25 éves koromra azt nem lehet megmondani, mert ide már nem elég a céltudatosság!

Kívánom mindenki másnak, akik olvassák a válaszomat, hogy sikerüljön megvalósítani a célotokat! és akárhányszor kerültök padlóra annyiszor is tessék felállni!!!!!!!!

2014. márc. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Érettségi, diploma, és nyelvvizsga angolból. Meg szeretnék spanyolul beszélni.

És remélhetőleg akkor már azt fogom tervezni barátnőmmel, hogy hogyan fogunk kiköltözni Atlantába, és majd Los Angelesbe :)

2014. márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szeretnék addigra házat és autót,egy biztos munkahelyet egy cégnél,ahol kb 300 ezret lehet keresni.
2014. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Először is egy jó egyetemet szeretnék elvégezni, sajnos még nem tudom pontosan, mi lenne megfelelő számomra. Ezután minél gyorsabban szeretnék munkába állni, esetleg külföldi állás is szóba jöhet, angolul már elég jól beszélek, németből igyekszem fejlődni, szóval addigra minimum 2 felsőfokú nyelvizsgát szeretnék (egy már megvan).

Jól szeretnék természetesen kinézni, mostanában ráálltam egy útra, ami ehhez jó alap lehet.

Gyerek kizárva, 25 évesen még nincs biztos hátterem, nem szeretnék felelőtlen anya lenni. Megmondom őszintén nem vagyok házasságpárti, így 99%-hogy nem megyek férjhez akkor ( na persze, ki tudja:-D), kapcsolatot szeretnék, komolyabbat.

Otthonról ekkorra véglegesen el akarok költözni, de tartanám a kapcsolatot.

Szeretném megtartani a barátaimat, és új embereket megismerni, remélem ez az egyetemen összejön.

Mindemellett szeretnék felnőni, megkomolyodni, célt találni magamnak, eddig ez sajnos nem sikerült:-D

16/L

2014. márc. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!