Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok. Ki hol akar tartani...

Kamaszok. Ki hol akar tartani 25 évesen?

Figyelt kérdés
Hogy akartok kinézni, milyen végzettséget akartok, házasság, gyerek stb. Hol akartok majd akkor tartani?
2014. márc. 2. 18:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden jó lenne, akkor kellene elvégezzem az orvosi egyetemet, úgy ,hogy már tudjam, melyik külföldi országba fogok letelepedni. Erdélyi vagyok és nem hiszem ,hogy itt lehetne normális életem. Szeretnék jól beszélni legalább angolul. Nem szeretnék akkor még házasságot, csak egy komoly kapcsolatot, amelyik közel áll a házassághoz. Legyen jó kapcsolatom a családommal, legfőbbképpen a testvéremmel, barátaimmal továbbra is.
2014. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, hogy nagy szépség legyek, sosem leszek úgysem, de azért szeretnék elégedett lenni magammal.

Ha minden jól megy, addigra jó eredménnyel leérettségizek, lesz 2-3 nyelvvizsgám, és elvégzem az egyetemet, remélhetőleg már munkába is tudok állni még a 25. születésnapom előtt.

Házasság szerintem ilyenkor még korai (legalábbis nekem), de egy stabil kapcsolat, együtt éléssel teljesen jó lenne. Gyereket 30 éves korom körül szeretnék csak, biztos háttérrel.

Szüleimmel, tesómmal, barátaimmal szeretném fenntartani természetesen a jó kapcsolatot, szeretném, ha a későbbi barátom is megismerné és kedvelné őket, mert ha nem, az már régen rossz.

Nagyjából ennyi.

15/L

2014. márc. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én érettségiznék, de nagyon rosszul megy egy-két tantárgy. Nem tudom lesz -e egyáltalán. Ha ez most egy olyan kérdés, hogy mi lenne az álmom addigra, azt mondanám, hogy szeretnék diplomákat egy menő, külföldi egyetemen, folyékonyan beszélni legalább három nyelven, valami kreativitást igénylő munka. Házasság,gyerek nem kell. A szüleim legyenek mindig mellettem.
2014. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én akkor már akarnék szerintem gyereket meg férjet is. Az én álmom az, hogy tetoválóművész legyek :)
2014. márc. 2. 19:40
 5/18 anonim ***** válasza:

Nekem még nagyon ködös minden. Egyre idősebb vagyok, és egyre kevésbé tudom, hogy mit akarok.:) 5 éve még kapásból megtudtam volna mondani minden kis apró részlettel együtt, hogy mit szeretnék a jövőben...Most néha ezt akarom, néha azt. Nagyon idegesítő.

De 25 évesen szeretném, ha lenne már a kezemben valamilyen egyetemi diploma, ha lenne stabil párkapcsolatom, és ha már eleget utazgattam volna, de nem a szüleimmel, mint most, hanem barátokkal, és a párommal. Saját ház/lakás, biztos anyagiak, munka. Talán gyerek is. Középiskolai ballagás után, ha becsúszna mindenképpen megtartanám, viszont nem tudom, hogy ennyi idősen szeretnék-e anyuka lenni, ezért írtam, hogy talán. Néha úgy gondolom, hogy ennyi idősen akár már a másodikon is túl lennék, néha pedig úgy, hogy ennyi idősen még élnem kellene.

Kb ennyi.


17L

2014. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Pesten élek, egy lakásban, sok cicával és kutyusokkal. Vagy szingli vagyok, vagy van udvarlóm, de nem élünk együtt.
2014. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Külföld, irodai munka, felsőfokú végzettség, min. 3 nyelvvizsga, (2 már megvan.) sok pénz, 2-3 szobás albérlet, esetleg saját lakás. Házasság esetleg, de ha a jelenlegi mentalitásomból indulok ki, nem sok esély van rá. Tartós kapcsolatot mindenképpen akarok abban a korban, de ennyire elköteleződni nem. Gyerekek kizárva.


Kinézet: Elegáns, drága ingek, öltönyök. És igazán nőhetnék még 10-15 cm-t.


De jó álmodozni. :)

2014. márc. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

Ha minden igaz, eddigre már elvégzem az egyetemet. Nem szeretnék irodai munkát, inkább emberekkel foglalkoznék. Nagyon kicsi korom óta álmom, hogy orvos legyek, de sajnos erre nem látok sok esélyt jelenleg. Mindent megteszek érte, jól tanulok, már szereztem egy nyelvvizsgát, jövőre a másikat, de nehéz bejutni... Nem ragaszkodom ahhoz, hogy eddigre már sok pénzem legyen és saját lakásom, hiszem épphogy csak elkezdtem a karrieremet, én ennél realistább vagyok. Valószínűleg egy albérletben fogok élni, valahol Pesten. De azért szép környéken. :) Gyereket még biztosan nem akarok, házasságot úgyszintén. Kapcsolatnak örülnék, de az se baj, ha nem olyan komoly. Pl egy összeköltözés még talán fura lenne. Az is lehet, hogy külföldön fogok dolgozni, hisz miért ne? :) De abban biztos vagyok, hogy nem tudnék örökre kint élni, esetleg annyi ideig, amíg tapasztalatot gyűjtök. (és némi pénzt...)

Külsőre egy igazán csinos és már valamennyire érett nővé akarok válni :)

16/L

2014. márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Jövőre (vagy idén) megyek Ausztriába dolgozni -bármely részén- a vendéglátásban, akkor 25 éves koromban több millió forint megtakarításom lesz és egy rég kiszemelt felső-középkategóriás autó.

18/F

2014. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%

Addigra már majd az akkori férjemmel akarok élni még kis ideig gyerek nélkül , lakásban valamilyen diplomával munkával , autóval.


26 évesen szeretném megszülni az elsőt és három évre rá a másodikat. Tudom hogy nem lehet ezt így pontosan megcsinálni , de álmodozni lehet. :DD

2014. márc. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!