Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves a fiam és aggaszt az...

15 éves a fiam és aggaszt az állapota! Nem akar elmenni orvoshoz, ebben a korban van! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Állandóan szipog,folyik az orra, eszik megállás nélkül azt mondja nem tud jollakni, ha jo sokat ezsik jollakik de 2óra mulva ujra éhes,ég a gyomra arra mondjuk vettem neki most renniet attol kicsit jobb lett,azt mondja ezsik utána mennie kell nagy wc-re mndjárt, meg én ugy látom a hasa is puffad és ideges!
2014. febr. 11. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

És milyen ételeket eszik?

Én valószínűnek tartom,hogy a gyomorégést keveri össze az égéssel és ezért eszik ennyit.

Az anyagcsere pedig elég gyors ebben a korban.Mivel sokat eszik az ki is jön belőlle.

Kb mennyit meg nagy wc-re?

2014. febr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

a gyomorégés elmult neki a gyógyszertől,mondta nagyon jó, ne m is ég most Neki!

meg korog agyomra eleinte azt hittem unalombol ezsik vagy ilyesmi de korog a gyomra tényleg és amig volt sava néha mondta hogy rosszul van az éhségtől.az is elmult a savlekötő óta.

mindent eszik, de én ugy vesem észre dlelőtt megy 3 4 alkalommal wce olyankor ugye szendvicset eszik mert még nincs kész az ebéd!

meg ez hogy szipog folyton mintha folyna az orra hetek óta ez van!

bárhova megy csomagol ennivalót magával.

ugy mondnaám 1-2órnként ezsik és ő mondta hogy vannak ételdarabok a székletében!ekkora fiúnál nem ellenőrzöm, nem is engedné!

2014. febr. 11. 15:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! A szipogas kihozzhatja a tel de akar allergia is! Haziporra, atkara...

Az allando zabalhatnek meg gyomoreges lehet reflux is...

Paromnak ugyanez volt! Iszonyatosan budos romlo szag jon a szajukbol! Nem fogmosasi hiany! Ezt meg lehet kulonboztetni! Leheljen radd egy nagyot amivel mar elfullad a vegen... Ha nem birod a szagot valoszinu baj van, de ezt kozvetlen fogmosas utan is erezni!

A reflux arrol szolvhogy nem zar a gyomorszaj es halomra pakolja a belet kajaval! Hatuluto gyomorsav mar es gyomorfekely, gyomorverzes...

Paromnak rendszeres etkezessel megoldottuk! Napi 5-6 alkalommal 2 honapig szigoruan dietaztattam es mikor csalt balheztunk mert rogton ereztem a gyomorszagot!

Ha dokihoz nem megy pakolj neki 5 etkezes/nap es probald dietaztatni! Ha nem egyezik bele irany gyomortukrozes! Es korhaz! Ez eegyszerunek hangzik hogy aaaa eg a gyomra... Csak eleg nagy bsjt jelezhet mar most!

2014. febr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

lehet az is amit az elöttem válaszoló írt, de bocs, hogy ezt írom és nem állítom, hogy biztos ez a baja csak felmerűlt bennem a kérdés, hogy nem-e bulémiás? (mégegyszer bocsi, de tényleg nem jut más eszembe, ne haragudj).

Minden étkezés után megy wc-re? Nem hánytatja magát? Ezért is lehet egyfolytában éhes és ez miatt is lehetnek a falásrohamai!

Nem tudom, hogy mire gondoljak még!?

2014. febr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagy wc-zik,érződik a lakásban, nem hánytatja magát!
2014. febr. 13. 17:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi és kérlek ne haragudj!
2014. febr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
semmi gond :-)
2014. febr. 13. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!