Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális ha 14 éves lányként...

Normális ha 14 éves lányként 1-2-3 évvel fiatalabb fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés
bocsi, ha rossz kategóriába raktam..
2009. nov. 30. 20:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Húúúú!!!!!!!! Cikiség a köbön!!!!!!!!! Nekem csak idősebb 14-16 éves srácok jönnek be!

L/13

2009. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
a 3 év már szerintem sok a 2 elmegy... az 1 meg jó:D
2009. dec. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

14 éves vagy és neked a 13-12-11 éves fiúk tetszenek.

Nem mondom, hogy nem normális, de azt sem, hogy az.

Ha konkrétan 1 fiúról lenne szó, akkor tök átlagos lenne.

Ha leszel majd 20 éves, akkor már annyira nem lesz "gáz", hogy pár évvel fiatalabb a barátod :)

Szerintem nyugodtan vágj bele egy "kapcsolatba" idővel majd rájössz, hogy neked ez így jó vagy sem.

2009. dec. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szentem azzal nincs semmi ha eg y13 éves teccik de ha egy 11-12 az már kicsit izzé(már bocsika)
2009. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

"Húúúú!!!!!! Cikiség a köbön!!!!!! Nekem csak idősebb 14-16 éves srácok jönnek be!

L/13"

Szerintem meg ez a cikiség, amit csinálsz... mindenki más.

Nekem pl. 2 éve egy nálam fiatalabb (jó, csak 9 hónap, de akkor is fiatalabb) srác jön be... és senki sem mondaná meg, hogy én vagyok az idősebb...

Amúgy is... szeritned a szerelem, meg az érzelmek korhoz vannak kötve?

Érdekes lesz, ha egyszer hirtelen majd jön valaki, akibe teljesen beleesel első látásra, erre kiderül, hogy fiatalabb mint te... akkor te is ciki, meg gázos lennél onnantól?

A kérdezőnek pedig: Szerintem nincs benne semmi, mint már mondtam, szerintem ez nem a kortól függ... ha 14 évesen egy 8 évesbe szeretnél bele... az úgy már eléggé... furcsa lenne. De így mgé nem olyan vészes. Meglepő, hogy 11 éves, de ha neked ő tetszik!


15/L

2010. febr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!