Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mi a kedvenc filmetek?

Kamaszok! Mi a kedvenc filmetek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, ismertek-e olyan filmeket, amik egy kicsit elgondolkodtatnak az életről, megmutatják az élet szépségeit, mégsem túl komolyak, kamaszoknak is valók. Ismertek ilyet?

Nekem nagy kedvencem az Életrevalók, az Egy nap, illetve a Most jó.


2013. szept. 21. 11:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
A szent fazék (habár ez vígjáték), Bárcsak, 10 dolog amit utálok benned. Utóbbi mondjuk nem olyan elgondolkodtatós, de nekem nagyon tetszik.^^ 16/L
2013. szept. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Star Trek, Bosszúállók, Rekviem egy álomért, Forrest Gump, Az ördög Pradát visel, Életrevalók, Pillangóhatás.

16/L

2013. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ennél sokkal közhelyesebb vagyok :D

Titanic. Egyszerűen imádom, még mindig nem untam rá, pedig rengetegszer láttam, és még mindig sírok a végén.

Van azért még pár film, amit nagyon szeretek, de én inkább sorozatkedvelő vagyok.


16l

2013. szept. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Örök kedvenc a Titanic  De még az Ace Ventura-t, meg az Avatart is szeretem.

15/L

2013. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Lightosabb filmek közül a Bajos csajok az örök kedvenc, szinte betéve tudok minden párbeszédet. :D

Elgondolkodtató: Mr. Nobody, több napig a hatása alatt voltam, nagyon megérintett! Egy gésa emlékiratai, a képi világa, a csodálatos és különleges történet, lenyűgözött minden perce, és a vége szívfacsaró volt, sírtam is. :')

2013. szept. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

A kedvencem a Halálsoron és a Harcosok klubja az elgondolkodtatóbb filmek közül, a könnyedebbek közül pedig a Barátság extrákkal. De nagyon sok film van még, amit szeretek, bár mostanában inkább sorozatos vagyok.

16/L

2013. szept. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

halálsoron

egy különc srác feljegyzései

ne engedj el

az életrevalókat is imádom

rozsda és csont,megöltem anyámat(egymásután 3x néztem meg,nagy hatással volt rám)

beszélnünk kell kevinről

séta a múltban

50/50

a csíkos pizsamás fiú

schindler listája

a viharsziget

beszélj hozzá!

kismadarak

mások élete

a legyek ura

az osztály

donnie darko

fekete hattyú

a pillangóhatás

pi élete

battle royale

16/L

2013. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én csak azért írok hogy nyomon kövessem a kérdést mert tök érdekes filmek érkeznek amiket majd megnéznék.
2013. szept. 29. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Az én kedvenc filmem amit szinte bármikor megtudnék nézni az a Vissza a jövőbe I-II-III :)
2013. okt. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!