Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináltok a szünetben?

Mit csináltok a szünetben?

Figyelt kérdés

Idáig táborokban voltam, nem olyan rég érkeztem haza, és ötletem sincs, hogy mit csináljak a következő 1 hónapban. A szüleim dolgoznak, a barátaim mind nyaralnak. Szeretek kirándulni, de egyedül nem jó, az ismerőseimet pedig sehogy sem tudom rávenni, hogy jöjjenek. Háziállatom nincs. A szobámban már rendet raktam. Olvasni szoktam, de nem csinálhatom azt egész nap. Az a baj, hogy elkezdek valamit, és hamar ráunok. Komolyan, már várom az iskolakezdést. Tudnátok ötleteket adni, hogy mit csináljak?


17/L



2013. júl. 17. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
sportolj
2013. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 blankica válasza:
100%
ha van zsebpénzed és szereted a lovakat menj el lovagolni:)
2013. júl. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha beiratkoznál egy tanfolyamra? Nem muszáj, hogy pont nyelvi vagy valamilyen tantárgyi legyen a témája, lehet foltvarró (elég nagyisan hangzik, de jó) stb... Egy az, hogy nem unatkoznál, kettő az, megismerkedhetsz emberekkel, akikkel majd később elmehetsz túrázni, városba csavarogni. :)
2013. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
gép+recska
2013. júl. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az a bajom, mint neked, nem tudom, mit csináljak. Anyának szoktam segíteni, meg gépezni, de igazából egyik sem köt le, nagyon unatkozok. Ha olyan helyen élsz, keress valami tanfolyamot, az tényleg jó ötlet, (nálunk a városban sajnos nincs ilyen lehetőség) esetleg munkát, esténként menj futni/úszni, stb
2013. júl. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) A tanfolyam jó ötletnek tűnik, utánanézek. :)
2013. júl. 17. 20:24
 7/11 anonim ***** válasza:

Monday? Tumblr.

Tuesday? Tumblr.

Wednesday? Tumblr.

Thursday? Tumblr.

Friday? Tumblr.

Weekend, weekend, weekend....TUMBLR.


:DD

Amúgy közben rajzolok, festek, olvasok is, vagy néha ismerősökkel mászkálok, néha rá lehet venni valakit hogy turkálózzunk vagy teszkózzunk egyet.

15L

2013. júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Keress nyári munkát.
2013. júl. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a kedvenc magyar énekesnőm koncertjeire járok,bnőknél voltam majdnem 1 hetet,a legjobb bnőm majd eljön 1 hètre hozzànk és talán apával is megyünk majd nyaralni külföldre 2-3 napra

17/L

2013. júl. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sportolok (úszás, futás), barátnőkkel/haverokkal városozás/szórakozás, barátnők jönnek hozzám/én megyek hozzájuk, nagyszülők, megyek majd 1 hétre nyaralni meg az egyik barátnőmhöz pár napra a Balatonra, nyelvsuliba járok, sorozatot nézek, olvasok és zenét hallgatok.
2013. júl. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!