Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen könyvet vegyek 16éves...

Milyen könyvet vegyek 16éves lányomnak?

Figyelt kérdés

Közeleg a születésnapja és könyvet kért. Esetleg tudnátok segíteni,hogy milyet vegyek neki? :)

Előre is köszönöm...:)


2013. júl. 6. 15:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nyugodtan mehetnétek együtt... megmondod, hogy nem szeretnél olyat venni, aminek nem örül... elmentek, kiválasztja, aztán fagyiztok egyet :)

mi így szoktuk, ha könyvet adunk egymásnak

2013. júl. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
27%
A Szent Johanna gimi az nagyon jó. Az olvasni nem szerető 15 éves unokahúgom is már a 3. kötetét olvassa.
2013. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Magam részéről tiniként imádtam a Nevelteln hercgenő naplója könyvsorozatot, vagy a Szingli fejvadász trilógiát, Kristen Gier könyveket. De igazat adok azoknak, aki kazt mondják adj utalványt és/vagy menj vele megvenni. Többet megtudhatsz a lányodról, ha mondjuk kicsit kikérdezed, hogy miylen könyveket szeret, miért, mit lát bennük vagy mit nem.
2013. júl. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%
Én 16 vagyok és A tűz és jég dala valamelyik kötetének nagyon örülnék, de az ilyen Szent Johanna gimi meg vörös pöttyös könyvektől a hideg kiráz :) nem ismerjük a lányodat, kérdezd meg tőle.
2013. júl. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szokásos .nyálas könyvek bolondja: szent johanna gimi ( szerény véleményem szerint olvashatatlan, unalmas és primitív is)

A tűz és jég dala jó ötlet, én is imádom, ha szereti a fantasyt, kihagyhatatlan. Igényesebb romantikus történetek Brontë könyvek pl Jane Eyre, illetve én az orosz írókat is szeretem, de ez egyéni.

A legjobban akkor jársz, ha utalványt kap, és online átböngészheti a kínálatot, olvashat kritikát, stb.

2013. júl. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
a john green könyv jó ötlet, bár én nem estem hanyatt attól a könyvétől, amit olvastam, az írásmód élvezetes, olvastatja magát és a sztori sem volt lapos.
2013. júl. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Ízisz17 válasza:
én is az Szent Johanna Gimit tudnám javasolni ......vagy a Rejtőző Kavicsokat mind 2 nagyon jó szerintem
2013. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 slora ***** válasza:

John Green-Csillagainkban a hiba

George R.R.Martin-Trónok harca

Cassandra Clare-Csontváros

2013. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem az indiános kalandregényeket (Winnetou, Ezüst tó kincse...), de Agatha Christienek is majdnem az összes könyvét olvastam már. Valamint olvastam modernebb kicsit misztikus krimi szerű könyveket is, de nem jut eszembe a címük. A kitalált meseszerű történeteket is szeretem(boszorkányokról, tündérekről, vagy hercegnőkről szóló). Harry Potter könyvek is nagyon jók, ha a filmeket is szereti. A kedvenc könyvem viszont, ami nálam felülmúlhatatlan az az Elfújta a szél. Viszont ehhez kicsit érettebbnek kell lenni, hogy átlehessen érezni és ne hagyja abba az olvasását.
2013. júl. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Na, végül mi lett? Mit kapott?
2013. aug. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!