Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Valakinek van-e hansonló...

Valakinek van-e hansonló gondja, mint nekem? Milyen tanácsot tudtok adni?

Figyelt kérdés
Apámmal nem vagyok jóban.Állandóan csicskáztat,ordibál mindenért.Ha nem csinálok meg valamit jól,vagy rögtön,akkor kikapcsolja a netet,a földhöz vág valamit,és mindenért én vagyok a hibás szerinte.De annyira igazságtalan.Pl leejtett valamit,ami szétfröccsent a földön,épp arra járok,megfyek a dolgomra,és nekem mondja,hogy takaritsam fel,pedig ő ejettte le,ha meg nem,akkor ugat velem,meg ilyenek.Suliba is járok,és szinte időt sem hagy a tanulásra.Néha amikor már nem birom visszabeszélek neki,és olyankor anyám is nekem ugat,hogy fejezzem be.AZ ő oldalára áll.Apámmal sose volt jó a kapcsolatom.Utálom őt,azt lehet mondani.Legszivesebben elmennék itthonról,és leszarnám,ha szenvednének,mert a egész életemet pokollá teszik.Beszélni velük nem lehet,ugyse fog megváltozni.Ha lenne barátom,hozzá költöznék amilyen hamarcsak lehetne,de sajnos nincs:( Mit tegyek?
2009. okt. 7. 21:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
.. UGYANEZ a szitu...
2010. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!