Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Konfirmációra, keresztlányomna...

Konfirmációra, keresztlányomnak ajándék? 14 éves komoly nagyon ügyes és jó tanuló lány, mindent megkap a szülőktől. Max.15-20 ezerig mit adhatnék?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 00:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%
Vagy kérdezd meg, hogy mit szeretne, vagy add neki meg a pénzt magában. Azért mondom, hogy simán add oda, mert például én basszusgitárra gyűjtök, és sokkal rosszabb lenne, ha mást kapnék, és nem a rá való pénzt inkább. Nem követem az ilyen 'vegyél aranyat-ezüstöt' hagyományokat.
2013. máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm. Nem fogja megmondani. És 600 km-re élek tőle. Megpróbálom "kinyomozni"(barátnőjét, ha elérem a facebookon. Kicsit későn is tudtam, meg, hogy hamarosan lesz. Tavaly egy másik keresztlányom fényképezőgépet kapott. De ő vele közelebbi volt a kapcsolat. Legalább annyit tudtam, hogy a szüleié is mr több éves középkategoriás. Ez egy 20 ezer ft-os készülék volt, de a régi családihoz képest nagyságrendekkel jobb.

De neki csúcs szuper okos telefonja van,ami szuper képeket készít. Aranyékszere meg nagyon sok, váltogatja őket, de csak az anyuka kedvéért veszi fel ünnepekre. Bizsuban nem ismerem az ízlését:(. Néztem Biblia borítót, de csak nagyon komoly konzervativat találtam. Valami kedves dolgot szeretnék,aminek azért értéke is van...Szóval még mindig tanácstalan vagyok. Egyébbként nem vagyok kreativ :(.

2013. máj. 13. 23:14
 13/14 A kérdező kommentje:
Végül egy tablettet vettem 18ezerért az Auchanban. Köszönet a fiatal elárusítónak az ötletért! Nagy sikere van! :)
2013. máj. 28. 10:21
 14/14 anonim ***** válasza:

Parfum,konyv,ruha..en altalaban a penzt szoktam elkerni,es akkor abbol befizetem a tancedzesem,vagy veszek uj ruhakat.esetleg toltsd fel a telefonjat..ha tenyleg mindent megkap,amire vagyik,ugysem tudsz neki semmi olyat venni,amire "tenyleg" szuksege van.esetleg valami szep ekszer,fulbevalo?vagy,ha magambol kell kiindulnom,rendelj neki az ebayrol valami kulonleges ruhat,taskat,telefontokot..bar sok ido,mire kiszallitjak,de nagy oromet tud okozni egy egyedi darab:)

13/L

2013. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!