Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikor kezdett cicisedni/menstr...

Mikor kezdett cicisedni/menstruálni lányod?

Figyelt kérdés
Manapság hihetetlen korán érnek. Felfogják egyáltalán, hogy mi történik velük? Hogy élik meg?
2009. szept. 22. 18:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
11 évesen kezdett el melle nőni, menzesze 13 évesen jött meg. most 14 éves, kicsinek tartja nagyon a melleit. sajnos tőlem örökölte :( Nekem B-s melleim vannak, neki az A éppen nem jó. Mondtam neki, hoy még nő, meg a keresztanyukájáék (apukájának nővérei) is "nagymellűek", nagyobb, mint D. De még mindig el vn keseredve, mert nem korán érő.
2009. szept. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a mellem 10évesen kezdett nőni a mellem,de akkor még épp hogy nőtt egy picit,majd megállt a növésben.Aztán 11éves koromba kezdett el igazán nőni a mellem.Szerintem pont jó a méretem,75/B akkora mint anyumnak meg nővéremnek.Anyum szerint nekem nagyobb lesz a mellem mint nekik. Csak az a bajom velük,hogy szerintem(!) nem elég formásak.

12évesen kezdtem menstruálni.Tudtam mi az,készültem rá,vártam rá...Hogy éltem meg az elsőt?Borzasztó volt.De nem azért mert sok lett volna,vagy görcsöltem csak pont nyaralás elején jött meg így nem tudtam fürödni,rossz volt a kedvem...unatkoztam a parton(nem vagyok az az egy helyben ülős típus).

Egyébként tudom mi miért van,és egyáltalán nem élem meg rosszul a dolgot szerintem(:

14/L

2009. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 12 évesen jött meg, és a lányomnak is.
2009. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Lányom most 15 éves, későn érő, 12 évesen kezdett nőni a melle, 14 évesen jött meg az első menstruációja. Most A-s melltartót hord, de meg van magával elégedve.
2009. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Én kb 12 voltam amiko cicisedni kezdtem bár nem jutottam messzire, csak A-sig ott meg is álltam :( Fogalmam sincs kitől örököltem, a családban mindenki meg van áldva mellekkel. A menzeszem 11 éves koromban jött meg, méghozzá júliusban töltöttem be, és szeptemberben jött meg. Nagyon utáltam.
2009. szept. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10 évesen kezdett el nőni a mellem és 11 évesen jött meg. Felmérések alapján átlagosan 10,5 évesen jön meg a mai lányoknak!!! Én tudtam mi ez és felfogtam a dolgot!
2009. szept. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Annó nekem is 11 évesen jött meg, anyám nem hitte el...

Köszönöm a válszokat, készülök lányom-bár még távoli - felkészítésére, de úgy látom nem lehet elég korán elkezdeni...

2009. szept. 23. 09:41
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 11 évesen jött meg, akkoriban tök gáznak tartottam, az összes barátnőmnek sokkal később jött meg. 10 éves korom körül már cicisedtem, azóta is csak nőnek, most épp kezdem kinőni a 75C-s cicitartókat.

Akkoriban eléggé ki voltam borulva, és utáltam lánynak lenni, fiús voltam. Mára már elégedett vagyok a nememmel, bár mit ne mondjak, a hóvégi görcsöket elcserélném néhány reggeli merevedésre mind a mai napigXD

2009. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Négy hónap híján 10(!) éves voltam, mikor először menstruáltam, és rettentően utáltam. Azóta sem szeretem, de hát ez van! :) Már előtte kicsivel is szőrösödtem egy kicsit, de a menzesz után pár hónappal hirtelen beindult a szőrnövekedés is, és a mellem is elkezdett nőni. Utáltam magam, mert nem volt elég, hogy az osztályomban mindenki magas volt és vékony, én meg alacsony és duci, de még szőrösödtem is, mellem is volt már egy kevés, plusz a vérzés... Szóval nagyon kilógtam, ezért szidtam rendesen a nőiességemet.

De mára már nagyon örülök neki! Most 14 éves vagyok, pici, aranyos és szőke :D:D:D, 75/b-s melleim vannak és már a havi görcsök sem vészesek (eleinte volt, hogy suliba sem tudtam menni, annyira fájt), az alakom is nőies, szóval már megelégedtem magammal ilyen téren. :):):)

Édesanyámnak 14 évesen jött meg először és kisebb a melle mint nekem, szóval nem tudom, kitől örökölhettem. :)

2009. szept. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
nekem 10 évesen jött meg először. igaz, akkor még nem volt rendszeres, de egy év múlva már rendszeres kezdett lenni...én nagyon kibuktam tőle, nagyon megijedtem, és először szégyelltem magamat. nagyon rossz emlékként maradt meg(pedig anyukám nagyon ügyesen próbálta kezelni a helyzetet)
2009. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!