Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem szólnak semmit?

Miért nem szólnak semmit?

Figyelt kérdés
Egy ideje már van egy osztálytársunk, aki cigiszagú amikor belép az osztályba reggel,de senki se szól semmit. Ez miért van, mások nem érzik a cigarettaszagot ?
2013. márc. 20. 17:09
1 2
 11/20 Molly1 ***** válasza:
51%
Biztos hogy érzik,ha csak nincs ott mindenkinek bot orra.
2013. márc. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem szólsz te,ha ennyire zavar?


De most komolyan mit mondanának neki? Lehet észre sem veszik vagy nem érdekli őket. Pluszba nagykorú is szóval a tanár sem tehet semmit (meg alapból sem,mert aki akar az szerez magának cigit )

Vagy mit szeretnél,hogy reggelente alázza meg a tanár és jelentse ki,hogy Kiss Juliska ismét úgy bűzlik mint egy gyárkémény?

2013. márc. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

hát a csaj nem igénytelen amúgy


szóval kinézetre nincs vele semmi gond és nem is büdös,csak cigiszagú


de hallottam,hogy vannak osztályok ahol megjegyzik például a tanárok,hogy "milyen cigarettaszagú valaki" vagy ilyesmi


a második padba ül a lány,kizárt hogy a tanár ne érezné!

én azért nem szólok amúgy,mert nem vagyok olyan viszonyba a csajjal,amúgy is elég élesnyelvű,lehet ezért nem szólnak mások se

2013. márc. 20. 17:24
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavar? Nem biztos, hogy mindenkinek feltűnik egyébként.. 18 éves, nem fogják már megbüntetni, hogy miért cigarettázik iskola előtt...
2013. márc. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy osztálytársam,akinek nagyon cigi szaga szokott lenni (16 éves) néha megjegyzem,hogy "hű de bagó szagod van" ..befújja magát,meg parfümözi és még büdösebb lesz. Most mit csináljunk vele? Meg attól,hogy szól neki valaki nem lesz jobb.. nem értelek.
2013. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én például még életemben nem éreztem meg más emberen a cigiszagot, mert anyukám dohányzik, és már valahogy megszoktam. Lehet hogy mások is így vannak. A kérdés értelmét meg nem értem. Miért kéne szólni? A volt osztályomban úgy 7. óta voltak cigisek, talán még előbb...
2013. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
88%

De neked vagy másoknak mi köze hozzá? 18 éves, azt csinál, amit akar.

Úgy nyafogsz itt, mint egy 12 éves kis szentfazék.

Mintha olyan nagy bűn lenne cigizni.

Aki pedig cigizik, annak cigiszaga van, ez természetes.

2013. márc. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
49%
ma már mindenki cigizik. igaz hogy én csak 16 vagyok de amikor vége az órának, megyünk ki szünetre egyből cigizünk kint az udvaron. és senki nem szól ránk, hogy most milyen büdös cigiszagod van, ha nem tetszik akkor szóljál be neki, de úgy se fog változtatni rajta. sőt mi ekkor direkt rájuk fújjuk a füstöt.
2013. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
de most komolyan,miért zavar ennyire,hogy cigiszagú?Nem hiszem,hogy annyira borzalmas lenne a helyzet,hogy ne lehessen megmaradni a teremben a bűztől.
2013. márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
91%
-.- Téged mit érdekel komolyan? én megvetem a cigit, de mindenkinek szíve joga azt csinálni amit akar. Most azt várod, hogy a tanárok, a diákok elkezdjék mondani, hogy fú, de büdös valaki... nyugodj már le. Biztos mindenki érzi a szagot... én se szólnék. Most én is szóljak be a tanáraimnak, hogy cigiszagúak???b+
2013. márc. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!