Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves lányomnak nagyon...

14 éves lányomnak nagyon magas a láza minden gyögyszert kihány ügyeleten injekciót akartak adni neki mivel nem engedte küpot irtak neki hogy kezdjek hozzá ha nem engedi?

Figyelt kérdés
Egyebkent nem hisztis de szerintem most a magas laztol ilyen.mit tegyek? Mondtak ha nem engedi ezt sem vigyuk be es korhazba kuldik.

2013. febr. 24. 15:18
1 2
 11/12 anonim válasza:

Nem a kérdéshez kapcsolódik, hanem az injekcióhoz: ha a beleegyezésed nélkül megszúr az orvos, az könnyű testi sértésnek minősül, úgyhogy ha azt mondod, hogy nem akarsz injekciót kapni, akkor az orvosnak elvileg nincs joga beadni. Kivétel persze, ha életmentő injekcióról van szó, meg kivételt képeznek a nagyon kicsi gyerekek is, akik nyilván mindent megtennének, hogy ne kapjanak szurit, de mégiscsak be kell adni nekik :)


Na, jól eljogászkodtam ezt a hozzászólást :D


A kislány jól van?

2013. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Én se engedtem volna meg hogy nekem be adják.

16 L

Nem csak az injekciot de a kúpot se engedtem volna meg.

És az százas hogy a kórházba se mentem volna

2021. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!