Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha a 16 éves lányom passzív...

Ha a 16 éves lányom passzív ellenállást folytat lassan már két éve, akkor mit lehet kezdeni vele?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 17:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a párod érdekében kellene fellépned ebben az ügyben, hanem a lányodéban. A párod felnőtt, próbálja meg kezelni a helyzetet.


Viszont a lányodnak sem lehet jó így viselkedni.

Szerintem valamiféle megoldást jelentene, ha lennének kizárólagos programjaitok, csak kettőtöknek. Ami rendszeres, és állandó. És nagyon sokat jelenthet, ha elmondod, hogy neked is hiányzik az édesanyja. És hogy senki sem pótolhatja.


Szerintem azért viselkedik így, mert tekintettel van rád. Ez a legtöbb, amit ki tud hozni magából úgy, hogy ne legyen sértő. Szerintem elég sok dolgot elfojt, és az nem egészséges.

2013. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyira imádom azokat a válaszokat, amiknek a mélyenszántó tartalma annyi, hogy elküldi a gyereket pszichológushoz. Nem kell ide pszichológus! A párod felnőtt ember, neki kell igazodnia a kamasz lányhoz!
2013. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

De a páromnak fontos lenne, hogy a lányom családtagként tekintsen rá, megvan az oka. Ő tényleg mindent megtesz.

Egyébként a mi kapcsolatunk nem romlott meg, velem ugyanúgy viselkedik, mint előtte.

2013. jan. 26. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!