Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ti ha szerelmesek...

Kamaszok! Ti ha szerelmesek vagytok, hogy célozgattok a lánynak, hogy tetszik/szerelmesek vagytok belé?

Figyelt kérdés
Van egy csaj és hát szerintem tetszem neki,szokta mondani,hogy szeret, meg amikor a suliban oda adom neki a krétát mindig hozzá érünk egymás kezéhez és akkor egymásra mosolygunk és elvesszük a kezünket de egy 10 mp-ig biztos ott van a kezünk egymásén, meg van amikor megölel meg megpuszil, meg szokta simogatni a kezem ilyenek :) Szerintetek érez valamit irántam? Én érzek ő idősebb nálam!! a kort nem írnám le ha nem baj:)

2012. nov. 17. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvaló, hogy érez valamit. Mivel ő már kezdeményezett, most te jössz. Hívd el randizni valahova.
2012. nov. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, és ha tetszik nekem egy fiú, akkor általában "tudatalatt" apró jeleket küldök felé...amikről mondjuk tudok, csak úgy teszek, mintha nem venném észre...:)

Egyébként szerintem ez már elég kezdeményezés az ő részéről, nyitott feléd, most neked kell egy lépést tenni felé...és egyetértek az elsővel...:)

17/L

2012. nov. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Most akkor végigírja mindenki, hogy ó igen, nyilvánvaló. Ha nem vagy totálisan vak, ez neked is egyértelmű már régóta, minek mlg itt is megklrdezni? Ne legyél töketlen, hívd el moziba.
2012. nov. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Emberek ***** válasza:
80%
ez az ez egyértelmű, hogy bejössz neki.. és mint ahogy az előttem válaszoló írta "ne légy töketlen", merj kezdeményezni, hívd el randira. így nem mész vele sokra
2012. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Ok megteszek minden tőlem telhetőt:D
2012. nov. 17. 13:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Én konkrétan kimondtam, hogy mit érzek, "ő" elmondta, hogy ez nem kölcsönös, maradjunk barátok.

Hogy a kérdésre válaszoljak, egyetértek a többiekkel, nyilván tetszel neki, kezdeményezett, te jössz. :)

16/L

2012. dec. 23. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!