Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fogalmam sincs mi van velem?!?!

Fogalmam sincs mi van velem?!?!

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,hogy 14 éves vagyok!

Tipikus kamasz,akit csak a zene,a lógás,és a haverok érdeklik!!

nah szval..

amióta hazajöttem a 32km-re lévő barátaimtól nem járok itthol sehova,nem msn-ezek..nem megyek közösségi oldalakra!csak az ottani barátaim érdekelnek..bár a szüleim nem engednek oda...pedig ott lakik a nagymamám,keresztanyám,és hiába mondom azt,hogy hozzájuk mennék...tudják hogy meg se állnék a haverokig..meg am is..egy utcába laknak...xĐ

de telón se tartjuk a kapcsolatot...:S


BELEŐRÜLÖK!!!


mi legyen..?:/



by-.VN.FH.B.


2009. júl. 23. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

próbálj meg mással foglalkozni.

nézz fel msnre,myvipre..

legalább addig is kimennek a fejedből:D

2009. júl. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia ! Én is ilyen voltam 14 évesen, igaz,annak már 14 éve ! :) Nekem is volt egy nagyon jó barátnőm, aki 70 km-re lakott tőlünk. Volt, hogy én utaztam hozzájuk, aztán fordítva, ő jött hozzánk.Bár tudom, ha többen vagytok, egy kicsit körülményesebb az ott alvás, de tuti megoldható valahogy. Próbálj beszélni a szüleiddel. Milyen környéken laktok ? Úgy értem, van-e a közelben tó, erdő ? Ott lehetne pl. sátorozni, bográcsozni, jó kis buli lenne, jól éreznétek magatokat biztos.És akkor a szüleid is tudnák, hogy jó helyen vagy. :) Sok sikert, azért majd dobj egy választ, hogy mire jutottál ! Csak ügyesen ! :)
2009. júl. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

kedves number 1!

valahogy nem kivánok az ismerőseim körében lenni,nemtom miért..

mondjuk itt sokkkkkal kevesebb barátom van mint ott,de akkor sem ..

myvipre időnként felnézek,de ott is a barátaim levelét várom..

de köszi a választ

2009. júl. 24. 21:51
 4/6 A kérdező kommentje:

kedves 2.!

neked is köszönöm!

arról van szó,hogy azért vagyunk egy páran...20-an tuti..:D

és nem is az hogy nem férnének el,de anyum hallani se akar a talizásról,mert az ottani nagyanyám teletraktálta őt mindenfélével,hogy ilyen meg olyan rosszak...pedig nem!! csak ő olyan nagyi hogy nem átlagos..na mindegy..neki nem az unokája az első..igy stim?

és ezért nem engednek,meg azért mert azt hiszik hogy szerelmes vagyok...

szó sincs erről,de az tény hogy nagyon félnek mert 16 emberből egy csaj van...és a többi mind pasi!! de ők nem olyanok..nah mindegy..hiába próbáltam velük beszélni,hogy nem kell félteni,meg nem fekszek le senkivel,meg stb. nem foglalkoznak vele =(



de azért nagyon köszi!!

2009. júl. 24. 21:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia ismét ! Csak annyit, hogy az én legjobb barátom a mai napig egy pasi, akivel mindent meg lehet beszélni. Én anyám is dettó ugyanez volt,mindig tiltott a baráti társaságomtól, többnyire fiúk voltak... Nagy harcok mentek ám nálunk is ! :) Ezért én, immár 2 kisgyermek anyukájaként, elhatároztam, hogy a gyerekeim egyben a barátaim is lesznek,mindig az ő érdekeiket fogom szem előtt tartani, nem akarok olyan lenni, mint anyu.Még annyi ötletem van , hogy kérdezd meg a szüleidet, miért nem bíznak benned ? Mondd meg nekik, hagyják, hogy bebizonyíthasd, megbízható vagy. Bár az is lehet, hogy csak féltenek téged, én is féltem a gyerkőceimet mindentől. Dehát az anyák már csak ilyenek ! :) Légy jó és vigyázz magadra ! :) Ja, második voltam ! :)
2009. júl. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nagyon-nagyon szépen köszönöm!!

gratulálok a gyerekeidhez!


azóta már javult a helyzet,mert ujra járok msn-re myvipre és egy-két ottani barátommal fel tudtam venni a kapcsolatot..

anyukámmal is beszélgettem kérdeztem hogy átjöhetnek-e a haverok és mondta hogy igen,de még nem aludhatnak itt...:D

meg beszéljem meg apukámmal..de még mindig jobb mintha azt mondaná hogy NEM!!

jah és aug.20-án a szülinapom is megtarthatom a barátaimmal ha ugy jön ki a lépés..


mégegyszer nagyon köszönöm a válaszod!

további sok sikert és örömöt a neveléshez!!

puszi

2009. aug. 2. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!