Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éves lányok mennyi pénzt...

12 éves lányok mennyi pénzt kapnak havonta?

Figyelt kérdés
Én csak 1000Ft-ot azt is a nagynénémtől, de a teszveszen szoktam péznzt keresni. Ti?
2009. júl. 10. 14:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Mikor ennyi idős voltam kaptam fagyira ha kértem vagy erre arra adtak. Mondjuk ez nem most volt. A ruhát megvette anyám ha kértem. Másra ha kellett adtak. Konkrét zsebpénz csak középsuli óta volt. Ne érts félre nagyon vagyány, talpraesett kiscsaj lehetsz, de a nem vagy még fiatal a teszveszen való dílerkedéshez? :-D
2009. júl. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ha valamit nem tudok megkérdezem a szüleimtők, de gyébként is ők szokták tőlem:).
2009. júl. 10. 15:19
 3/27 anonim válasza:
84%

most őszintén.. mire van szüksége egy 12 éves csajnak? Én 17 vagyok, de mikor még 12 voltam, mindig, mikor kellett valami, akkor kaptam. Suliba kajapénzt.. na abból párszor a megmaradt pénzt összegyűjtöttem, és abból vettem ajándékot szülinapokra, stb.

Alapból 12 évesen nem nagyon mehettem el egyedül valahova, meg még körülöttem senki se járt el egyedül ide-oda lébecolni.. milyen dolog az. Szóval szerintem ne foglalkozz ezzel, inkább tanulj, mert gimitől már nem ilyen könnyű az élet mint neked most.. klsőbb meg úgyse kapsz pénzt, magad keresed meg, szerintem korai ez a pénzkeresős dolog. De ki vagyok, hogy kioktassalak? :)csupán ennyi a véleményem :D

2009. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%
én 500-at kaptam hetente a nagyszüleimtől (most 15 vagyok, 1000 hetente), a szüleim nem adnak zsebpénzt, de mindent megvesznek ill. ha megyek valahova, adnak pénzt, amnennyit kérek.
2009. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
A pénzt nem magamra költöm henem a macskáimra. Anyu nem szereti a macskákat kinnt vannak apu meg allergiás. És egyébként pedig tanulok rendesen, mert eddig mindig kitűnő voltam. Még jó, hogy engem anyuék elengednek mindenhova!
2009. júl. 11. 07:26
 6/27 anonim ***** válasza:
60%
hetente 500 de ha ki nézek 1 divatos cuccot akkor többet is kapok!!!nekem változó de az 500-at meg kapom mindig
2009. júl. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
70%
Nekem soha nem úgy volt hogy havonta kaptam pénzt hanem amikor el akartam menni a barátaimmal fagyizni akkor kértem pénzt.Még most is úgy van pedig 16 vagyok,hogyha kell valamire pl. discoba ha megyek kérek,nem úgy h havonta ennyit meg annyit kapok!
2009. júl. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%

Az én lányom 11 éves. 10 éves korában kezdtünk el neki zsebpénzt adni, havi 1000 ft-ot. De miután már másnap(!)elköltötte az egészet a suli melletti ajándékboltban nasira, ami amúgyis itthon mindig dögivel van, azóta nem kap.

Mindent megveszünk neki is mint a tesójának, mindig van itthon édesség, jégkrém ha azt kívánják és ha valami extra kívánsága van mint pl Hannah Montanas tolltartó stb...akkor elmegyek vele vásárolni és megvesszük együtt.

Úgy döntöttünk addig nincs zsebpénz, míg felelősségteljesen nem tud bánni a pénzzel. Szeptembertől ismét teszünk egy próbát, meglátjuk már mennyire érett rá. Maradunk a havi 1000 ft-nál.

2009. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
74%
Én 16 éves vagyok és nem kapok zsebpénzt. Ha vmit szeretnék megbeszélem anyukámmal és ha ő is úgy látja van értelme a dolognak vagy ha nagyon szeretném add rá pénzt. De szülinap, névnap, gyereknap, húsvét, iskolakezdés, vagy befejezésre szoktam pénzt kapni a nagymamámtól.
2009. júl. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
43%

nekem 4éve van bankkártyám első 2évben csak gyűl a pénz rajta,nem gyúltam hozzá.Aztán az utóbbi 2évben ha kell veszek le róla pénzt,és ez az én zsebpénzem.2évig 1000,utána 2000 és most gyereknaptól havi 3000Ft-t kapok.De úgy,hogy ha valahova menni akarok akkor azt abból teszem meg,illetve ha nagyon tetszik vmi ruha,akkor azt abból veszem meg,mert amúgy van ruhám,tehát ez nem olyan szükség szerű dolog csak az h nagyon megtetszett!

De őszintén 12évesen mennyi zsebpénzt akarsz?Mire költenéd?Én most vagyok 14/L 12,5éves koromig hozzá sem nyúltam a bankkártyához,anyuéktól sem kaptam pénzt,kaját mindig vittem a suliba,ruhát ők veszik/vették,másra meg nem kellett.

2009. júl. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!