Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiúk, ti az iskolában...

Kamasz fiúk, ti az iskolában kiknek szoktatok köszönni a diákok közül, csak a haverjaitoknak vagy minden osztály és évfolyamtársnak (ha pl. folyosón összetalálkoztok)?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
osztálytársnak szoktam köszöni meg akivel jobba vagyok.
2012. ápr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden osztálytársnak, és azoknak akiket ismerek rajtuk kívül. Idegeneknek nem szoktam köszöngetni, akit látásból ismerek és legalább egyszer beszéltünk már szoktam köszönni.
2012. ápr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Osztályból kb mindenki, a másik hetedikes osztályból egy két srácnak, meg kb 10 csajnak, akiket ismerek, fiatalabbak közül haverok kistesói, meg egy csajnak... Idősebbek szintén haverok tesói, meg egy két arc, akit valahonnan ismerek, vagy dumáltam vele.
2012. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!