Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Sorstársaim, ti szombaton...

Sorstársaim, ti szombaton vagy vasárnap szoktatok következő hétre tanulni? Hány órát?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést hogy így nem sorstársként, de láttam, hogy nem igazán érkezik válasz.


Szóval nyilván nem az számít hogy ki mennyit szokott, hiszen a válaszadók többsége aligha jó tanuló.


Annyit kell készülni a következő hétre, amennyi szükséges ahhoz, hogy könnyebb legyen a heted, könnyebb legyen jó jegyet szerezni. Hogy mikor pályakezdőként, felnőttként, családos emberként, nyugdíjasként visszanézel, ne kelljen szívnod a fogad, hogy bár jobban tanultam volna, nem szívtam volna annyit az életben. Nagyon rossz ám a nyolcadik munkahelyről is repülni próbaidő alatt, látni a családodat szegénységben, mert nem tudod biztosítani a megfelelő életszínvonalat nekik, és így tovább. :)


Persze lehet hogy azért kérdezted, mert színötös vagy, csak kíváncsi vagy, hogy másnak hány órányi hétvégi tanulás kell ehhez.. Ez esetben bocsi, mindenesetre a válasz talán másnak hasznosabb! :D

2012. febr. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia, köszi, hogy válaszoltál. Csak kíváncsi voltam, mások mennyit szoktak tanulni. :) Én sajnos nagy halasztgatós vagyok, húzom-vonom a kötelelezõ dolgokat, amíg csak lehet. Ez elég rossz, de már kezdek változni, próbálkozok. Eddig mindig az volt, hogy vasárnap késõ délután tanultam gyorsan, de csak másnapra. Ezen a hétvégén próbálok sokat tanulni, hogy ne legyek annyira lemaradva. És kell egy óriádi házi dolgozatot is csinálni, aminek a határideje két hét múlva jár le, nagyon boldog lennék, ha már most meg tudnám csinálni. :) Nem vagyok színötös, 4,1 volt az átlagom félévkor, viszont szeretnék javítani, emiatt szeretnék majd sokat tanulni a hétvégén. :)
2012. febr. 11. 00:22
 3/12 anonim ***** válasza:

Vasárnap szoktam, de csak következő napra, vagyis hétfőre. A hétfő nem túl nehéz nap, max angolt kell tanulni, esetleg magyart vagy matekot, de azt ritkán...

Úgyhogy szerencsére nem túl sokat. Általában kerek 0 percet, csak annyi, hogy megcsinálom a házikat...


14/L 8.o

2012. febr. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly érettségiztem, utolsó évben nagyon sokat tanultam hétvégén. Előtte általában szombat,vasárnap délelőtt is 2-3 órát, de attól függött, hogy írtunk-e témazárót, dolgozatot a következő héten. Hányadikos vagy?
2012. febr. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
9.-es. Egyébként eddig mindig is kitũnõ voltam, maximum 1-2 4-em volt, de most elég rosszul állok, mert mindent az utolsó pillanatban, kapkodva csinálol meg.
2012. febr. 11. 10:25
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szoktam tanulni. Meg most büntetésben is vagyok, szóval ki is használom ha már itt tartunk. Egy hónapig mindenki békén hagy :)


Meg most alapból beteg vagyok, itthon is voltam és felhalmozódott nagyon sok dolgozat. Matek, angol, nyelvtan, hardver, adatbázis... ezekre kell felkészülnöm, a nyelvtan az amire többet kell tanulni meg a matek az ami kicsit nehezebb..


Változó, hogy mennyit tanulok.

18/N

2012. febr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
vasárnap szoktam "tanulni". azért írom így...mert alapvetően lusta vagyok a tanulásra, és inkább abból élek, amit az órán megtanulok. nálam a tanulás az írásbeli házi elkészítéséig tart.
2012. febr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szombaton sosem tanulok, maximum ha extrémen sok házi van vagy pótolnom kell valamit, akkor is inkább az írásbelit. Vasárnap délután szoktam de csak hétfőre (hétfő a legkönnyebb napom így nem kell sokat tanulni), maximum keddre, ha lesz valami nehezebb írásbeli. Ez általában 0,5-1 óra közt kimerül, máskor többet is tanulok ha nehezebb nap van. 17/L
2012. febr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szombatonként csinálom meg a házit és bemagolom a magolni valót, vasárnap pedig átismétlem.Néha,ha nagyon unatkozom,akkor elolvasom a keddre,szerdára tanulandót is..

Naponta kb 2órát töltök tanulással. Egy színötös 14/L

2012. febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen, vizsgaidőszakban majd tanultok minden nap legalább 15 órában, egy 5-ösért...vagy még többet is :)


Én is ritkán tanultam hétvégén az az igazság. Utólag visszanézve megkönnyíthettem volna a dolgomat, ha kicsit többet tanulok, csak, hogy hét közbe ne kelljen szívni...

Persze így is mindig 2.-3. tanuló voltam, de könnyebb lett volna rendszeresen mindig előre gondolni kicsit.

Persze erre nem most fogtok rá jönni, hanem néhány év múlva, mondjuk az egyetemen:)

2012. febr. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!