Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem tudom már mit gondoljak!...

Nem tudom már mit gondoljak! Lehet, hogy elveszítem a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés

Amióta az első pasijával járt,szerintem azóta változott meg.

Nem tudom mi legyen..lehet,hogy én ragaszkodok ehhez a barátsághoz ennyire,de azért vannak dolgok,amik kiborítanak:

Ha én beteg vagyok,én hívom fel őt.Ha ő beteg,elvárja,hogy én hívjam fel.Ha házi kell én írom meg neki.Ha nekem kell,nekem úgy kell rá írnom,hogy elküldi-e.Megbeszélünk egy időpontot,biztos,hogy késik.Reggel van egy közös hely suli előtt,ahol 7:30 kor találkozunk.Befut 45-50-kor,és annyit mond Ő MEGSÉRTŐDVE SZINTE hogy bocsi..

és most leírtam neki a házit( ő hiányzott,és én írok rá,meg sem kérdezi,vagy kéri) annyit nem írt vissza,hogy kösz..írtam neki sms-t,semmi..

Nem haragszik rám,nincs megsértődve,semmi ilyen.Ő ilyen,és kész..csak nem tudom,hogy ezt a személyiséget meddig tudom türelemmel,és veszekedések nélkül eltolerálni.Nem akarok veszekedni,és a legjobb barátnőm 6 éve.És bánt,hogy a pasijával pedig úgy viselkedik,mintha az isten lenne.Hívja,ráír,stb..


Szerintetek mi legyen?


2012. jan. 24. 20:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó 2nek! ;))
2012. jan. 26. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!