Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Van legjobb barátotok?

Kamaszok! Van legjobb barátotok?

Figyelt kérdés

Nekem 3 legjobb barátnőm van.(: Közülük kettővel egy ilyen hármas legjobb barátságunk van ők 13 évesek. És van még egy legjobb barátnőm őt internetről ismertem meg de nagyon szeretem és nem látjuk akadályát a távolságnak. Két hetente találkozunk. Ő 11 éves. Én pedig 13L vagyok. A két lányt akit először leírtam őket 7 éve ismerem a másik lányt 2 éve.

Nektek van legjobb barátotok? Mióta ismeritek? Kort és nemet is légyszi.(:


2012. jan. 12. 16:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
igen van, ő 9.-es én 8-os vagyok és 6.-os korom óta ismerem, neki isén vagyok a legjobb barátnője
2012. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Van.:3 8 éve ismerem és fiú:3 szinte mindig együtt vagyunk.14/L
2012. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Van 2 fiú, egyiket születésem óta ismerem (12 éve)

Másikat 6 éve. :))

Meg van 1 lány. 6 éve ismereem :))

2012. jan. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Van. 5 éve ismerem. A második legjobb barátnőmet pedig 3 éve. Mindketten 15 éves lányok.

14L

2012. jan. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
igen:) 8éve ismerem,kb.4éve vagyunk legjobbbarátnők.(:
2012. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

hát...mostmár nem tudom mit higgyek

a legjobb barátnőm újabban magasról tesz a fejemre.

de amúgy úgy gazán senkivel nem beszélem meg a gondjaimat,csak magamban tartom.


13L

2012. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
jah és a barátnőmmel 3 éves korunk óta ismerjük egymást :)
2012. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Van. Sokszor csináltunk hülyeségeket, és egyszer nagyon elbánt velem. De ugye másik iskolába kerültünk, és rájöttünk, hogy nem bírjuk egymás nélkül.(:

14/L

2012. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
nekem legjobb barátnőm nincs,van sok jo barátnőm de sajnos legjobb nincs,de legjobb barátom van(őt már két éve ismerem)... és ezt furcsának tűnik mivel lány vagyok.. de ő tényleg A legjobb barátom.. és nem több...
2012. jan. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 darkgirlrosetta ***** válasza:
Nekem 3 legjobb barátnőm van. Az egyiket anno 3 éve ismertem meg,mikor új suliba iratkoztam át. 14 éves,nagyon kedves,laza lány,jókat lehet vele marhulni,röhögünk is sokat együtt. De azért komoly is tud lenni,90%-ban megbeszéljük a dolgainkat. A másik két barátnőmet kendón ismertem meg,az egyik 20,a másik 30 évvel idősebb nálam(én 14 vagyok és kissé koravén). A nagy korkülönbség ellenére velük jövök ki a legjobban,nagyon egyformák vagyunk,és minden dolgomat nyugodtan meg tudom velük beszélni. És még ott van az anyukám is. Igen,az anyukám! Igazából nem hiszem,hogy sok olyan jófej anya lenne a világon,mint az enyém. Mindig nagyon vicces és laza,nem kezel kislányként,hanem egyenrangúként,és pont elég szabadságot ad. Vele is sok mindent meg tudunk beszélni. Igazából tudnánk még többet is,mert őt nem zavarja,csak azért mégis ő az anyukám,és vannak dolgok,amik inkább a barátnőimre tartoznak. Rajtuk kívül is vannak bőven barátaim,de azok inkább csak olyan fiúk-lányok,akikkel jól érzem magam társaságban,de nem állunk olyan közel egymáshoz,mint ezzel a három barátnőmmel.
2012. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!